Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslauga – straipsniai bloguose

Norite, kad Jūsų ar Jūsų Kliento informacija apie jus atsirastų šiame puslapyje? Viską galima padaryti dviem būdais. Vienas jų – tradicinis baneris, kurio efektyvumas yra 0,01 procento (1000 žmonių pamato – 1 paspaudžia), kurio mes nenorėtume čia net siūlyti… Kitas būdas – tekstinė nuoroda tematiniame straipsnyje.

Kaip viskas vyksta.

Įmonės atstovas mus suranda ir netikėtai užsimano atsirasti mūsų puslapyje. Kreipiasi adresu [email protected] ir mūsų Administratorius Marius maloniai pateikia kainas, priklausomai nuo to, kiek straipsnių reikia ir keliuose bloguose (jų turime apie 120) Klientas nori pasireklamuoti.

Toliau vyksta nuobodžioji dalis, kai yra derinamos kainos, sąlygos, aiškinama asmeniškai, ką Klientas gauna, ko negauna, ir kokia nauda būtent jam. Viskas vyksta privačiai ir asmeniškai.

Kai susitariama dėl straipsnių kiekio, ilgio, turinio ir temų, prasideda linksmoji dalis – rašymas ir publikavimas. Administratorius Marius vieną po kito publikuoja straipsnius apie Kliento verslą su pagyrimais, lengva kritika, pamokymais, patarimais, stereotipais, kuriuos platina tik apie Kliento verslą neišmanantis žmogus – juk per naktį netampama tam tikros srities profesionalu.

Straipsniuose yra pateikiama tekstinė nuoroda ant kurio nors raktinio žodžio, vedanti į Kliento puslapį ar net kelis puslapius (iki 3 nuorodų).

Straipsnis turi iliustraciją, kai kurie reikšminiai žodžiai išskiriami pajuodinant, kad skaitytojui būtų paprasčiau susigaudyti, apie ką kalba eina. Žodžiu, tai yra tikras blogo įrašas.

Su laiku, kiekvienas straipsnis yra vertinamas ir gauna vis didesnį ir didesnį svorį Paieškos sistemoje. Kas kartą jame apsilanko tam tikri vartotojai, kurie ieško informacijos apie Kliento verslą. Jie spaudžia nuorodą ir štai, Klientas dar gauna labai susidomėjusių jo paslaugomis lankytojų, kuriems gali savo paslaugas parduoti kur kas lengviau nei tai atsitiktinei masei iš Delfi.lt reklamos už 50 tūkstančių.

Ši nuoroda lieka mūsų puslapyje amžinai (kol Administracija.lt gyvuoja). Tai kur kas ilgiau nei banerinė reklama, kuri neberodoma jau po pirmojo peržiūrėjimo. Tiesiog amžina reklama…

Kiek straipsniai bloguose kainuoja?

Kainą sudaro 2 dalys:

  1. Beveik kokybiško straipsnio parašymas ir publikavimas su iliustracija ir teksto formatavimu;
  2. Tekstinės nuorodos ar kelių nuorodų įdėjimo mokestis.

Mokestis yra vienkartinis. Vieną kartą susimokėjo ir viskas.

Kiek kainuos straipsnis ir kiek verta tekstinė nuoroda, aišku, sužinosite parašę į [email protected].

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *