Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos gyventojamsPaslaugos versluiVerslas

Ar padavimas į teismą yra brangus malonumas?

teisinės paslaugos visiemsSusidūrus su įvairiais teisiniais sunkumais, galvoje nepaliaujamai ima suktis dar viena mintis – kiek man tai kainuos? Į klausimą, ar tikrai teisinės paslaugos visiems egzistuoja vienodomis kainomis, atsakyti galima labai paprastai – ne. Natūralu, kad sunkesnių bylų išsprendimas kainuoja kiek daugiau negu paprastos bylos išsprendimas, kuriai pakanka vos vienos teisininko konsultacijos. Bet kokiu atveju, suradus profesionalią ir patikimą teisininkų kontorą, kiekvienam galima gauti kompetentingas paslaugas ir ilgam laikui pamiršti kilusias problemas. Žinoma, tam tikrą dalį pinigų visgi teks paaukoti…

Ką reikia atsiminti?

Gyvenime dažnai nutinka taip, jog kai kuriais atvejais yra pažeidžiamos vienokios ar kitokios mūsų teisės. Pradedant nuo darbo teisės, baigiant piliečio, ar paprasto žmogaus teisėmis – informacija ir tam tikri veiksmai turėtų būti prieinami kiekvienam žmogui, o juos pažeidus – būtina susilaukti atitinkamų sankcijų. Tada, kai pažeidžiamos teisės, paprastai kreipimasis į teismą kainuoja dviejų rūšių išlaidas:

  • Viena dalis bylinėjimosi išlaidų – privalomos. Tarkime, už tai, kad byla bus pradėta nagrinėti teisme, šiai institucijai reikia sumokėti žyminį mokestį. Prie šios rūšies išlaidų būtina priskirti ir atlyginimus advokatams, padėjėjams ir pan.
  • Priklausomai nuo bylos eigos pasisekimo gali atsirasti dar vienos privalomos išlaidos – tai pralaimėjusios šalies bylinėjimosi išlaidų padengimas, įskaitant advokatų samdymą.

Kaip jau buvo minėta, teisinės paslaugos visiems kainuoja atitinkamą žyminį mokestį. Jis visoms bylos šalims skaičiuojamas vos pradėjus teismo procesą. Priklausomai nuo bylos dydžio, sunkumo ir tipo, žyminis mokestis taip pat skiriasi. Jis dažniausiai skaičiuojamas procentais.

Tad, atminkite, bet kur ir bet kada teisinės paslaugos visiems yra randamos, tačiau būtina pasidomėti jų kainomis ir pačios bylos sudėtingumu.

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts