Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

AutomobiliaiPaslaugos gyventojamsPaslaugos versluiStraipsniaiVerslas

imageJeigu kas nors jums pasakytų, kad bet kokia automobilių nuoma, kokia jums tik atrodo įdomi, nuo šiol yra jūsų – ką jūs tada darytumėte? Kokių automobilių norėtumėte, jeigu ta nuoma vienai parai būtų visiškai nemokama? Ar šoktumėte tiesiog į patį brangiausią automobilį, ar žiūrėtumėte, kokia jūsų svajonė apskritai yra buvusi, o gal mestumėte burtus ir taip sužinotumėte, kuri automobilių nuoma jums tinka labiausiai? Štai keletas atsakymų į mūsų užduotą klausimą tiesiog praeiviams.

Brigita iš Kauno

Manau, kad mane labiausiai domintų gražių baltų senovinių automobilių nuoma. Suprantu, kad ji neretai yra tiesiog reikalinga tiems, kas jau ruošiasi tuoktis, o gal net ir jau tuokiasi, tai tokia kaip ir ceremonijų mašina. Bet man vis tiek gražu, aš leidžiu sau pasvajoti apie tokį dalyką, kad tai mano noro išsipildymas. Aš ateinu, ir automobilių, kokių noriu, nuoma, man nieko nekainuoja. Žinoma, tokia paslauga kaip automobilių nuoma, pripažinsiu, man apskritai yra gana naujas dalykas, nes nesu daug kartų tą bandžiusi daryti. Bet dabar vis tiek matau, kad net jeigu ir mokama automobilių nuoma yra tikrai geras dalykas, kada jo prireikia. Žinoma, šiaip sau juk nesinuomosi karietos ir nevažinėsi į darbą kaip koks ponas. Bet, tarkime, per krikštynas, vestuves ar kitas iškilmingas šventes, tai ta automobilių nuoma Kaune, kuriame aš gyvenu, tikrai turėtų padaryti daug įspūdžio. Aš įsivaizduoju, kad tokių prabangių automobilių nuoma iš karto visam miestui kelia jausmą, kad kažkas čia labai svarbaus vyksta. Ir negali paneigti – tikrai kad vyksta. Taigi, džiaugiuosi, kad yra tokių punktų. Labiausiai svajoju apie senovinį „Ford“ automobilį, kokių 1930 metų, tik turbūt tokie nenuomojami, jie tiesiog gal muziejuje kaip kokie eksponatai būna.

Robertas iš Klaipėdos

Kai gyvenau dar pas tėvus, tai buvo vieną kartą reikalinga automobilių nuoma Šiauliuose. Tai buvo geras dalykas, nes visam miestui buvo įdomu, kas čia ir dėl ko. O taip buvo, kad mano šeima gyveno taip tikrai gana prastai, neturėjo mašinos mama, o tėčiui dėl širdies ydų negalima vairuoti. Bet vieną vasarą atvažiavo mūsų dėdė iš Amerikos, ir jam buvo reikalinga ilgalaikė automobilių nuoma. Žinot, ten iš Amerikos, pinigų kaip šieno turi. Tai jis išsinuomojo ne šiaip ten kokį laužą, o taip, lyg čia būtų automobilių nuoma Maljorke – atviru stogu, nauja, blizga. Visi žiopsojo liežuvį iškišę.

Kitas kartas, kai man vėl tai reikalinga, tai automobilių nuoma Klaipėdoje – padėjau vienai draugei vestuves organizuoti, nieko ypatingo. Bet tada pats pamačiau, kad yra labai gerų visokių pasirinkimų, ir kad galima oho kokią mašiną išsinuomoti. Mano svajonė dėl to dabar yra toki, tai – džipų automobilių nuoma Panevėžyje. Man šitas miestas patinka, turi tikrai gerą infrastruktūrą, todėl įsivaizduoju, kad ir tas visas procesas tenai būtų daug malonesnis. Be to, neturiu nė vieno draugo, nė vieno pažįstamo ten, tai nebūtų kas žiūri ir pirštu bado. Aišku, taip gal niekur ir nebūna, o tik gimtam mieste, bet vis tiek gal tas kažkoks kompleksas dar išlikęs. Dar man būtų įdomu kokių nors naujos klasės automobilių nuoma Mažeikiuose. Juk čia tikrai toks dalykas, kur ne kiekvienas sau gali leisti – gerą, prabangų, naujos klasės automobilį. Aš, manau, tikrai galėčiau kaip reikiant su juo pasivažinėti ir dar ir kitus pavėžinti.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts