Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Sveikata ir grožis

1 patarimas: daugiau jokių gumulėlių

Susigulėjimas yra viena dažniausių blakstienų tušo naudojimo problemų, su kuria susiduria moterys ir vyrai visame pasaulyje. Išskyrus kelias išimtis, dauguma blakstienų tušo priemonių visada sulipdo blakstienas, o tai reiškia, kad tenka vėl nuimti ir iš naujo tepti blakstienų tušą, o tai užtrunka ilgiau nei norima. Štai triukas ir blakstienų tušas, kuris gerokai sutrumpins makiažo dengimo laiką ir užtikrins, kad daugiau niekada nebereikės susidurti su jokiais gumulėliais. Įmerkite blakstienų tušo lazdelę į tirpalą ir ištraukite atgal. Tada paimkite servetėlę ir nuvalykite blakstienų tušo tirpalo perteklių, o tada pradėkite tepti blakstienas. Kitas greitas patarimas būtų naudoti blakstienų šukas, kurios skirtos tik blakstienoms atskirti ir atsikratyti bet kokių gumulėlių, arba net nusipirkti visiškai naujas blakstienų tušo lazdeles kaip blakstienų tušo triuką, kad galėtumėte atskirti blakstienas po naujo tušo naudojimo. Naudodami šias blakstienų tušo lazdeles įsitikinkite, kad blakstienos dar drėgnos nuo blakstienų tušo naudojimo.

2 patarimas: suteikite blakstienoms ryškumo

Daugelis iš mūsų ir toliau perka blakstienų tušus, kurie žada padaryti blakstienas dideles ir ryškias, bet nepateisina nė vieno savo pažado. Jei norite, kad jūsų blakstienos išryškėtų akimirksniu ir nereikėtų nuolat tepti sluoksnio po sluoksnio, o efektas būtų menkas, pasinaudokite šiuo patarimu. Paimkite ilginantį blakstienų tušą, užtepkite ploną sluoksnį ant blakstienų ir palaukite, kol išdžius. Tada paimkite tirštinančio tušo, užtepkite jį ant ilginančio tušo sluoksnio ir stebėkite, kaip jūsų blakstienos išryškėja. Tai greitas triukas, kurį naudoja geriausi pasaulio vizažistai, kad greitai pasiektų stulbinantį blakstienų žvilgsnį.

Dar viena greita gudrybė, padėsianti per trumpą laiką išgauti pailgintas įspūdingas blakstienas, – naudoti blakstienų tušo pagrindą. Blakstienų tušo gruntą naudoja daugelis šios srities ekspertų, kad dramatiškas blakstienas išgautumėte be didelio vargo. Tereikia paimti blakstienų tušo gruntą, užtepti ploną sluoksnį ant blakstienų ir palaukti, kol išdžius. Užtepę gruntą iš karto padengsite ir atskirsite blakstienas, kad jos būtų geriausios būklės blakstienų tušui tepti, sumažinsite bet kokių gumulėlių ar kitų blakstienų tušo tepimo problemų tikimybę.

3 patarimas: nemirksėkite per anksti

Dažnai pasitaikanti blakstienų tušo dengimo problema, dėl kurios pailgėja dengimo laikas, yra taškeliai tušo tirpalo virš ir po akimis, dažniausiai dėl to, kad neteisingai įvertinate, kaip greitai blakstienos džiūsta. Kad išvengtumėte šios dažnos problemos, išbandykite šią greitą gudrybę. Užtepę blakstienų tušą palaukite 5 sekundes prieš užsimerkiant ir prieš išeidami dar kartą patikrinkite, ar blakstienų tušas visiškai išdžiūvo. Net jei aplink akis vis tiek atsiranda taškelių, palaukite, kol jie išdžius, ir tada Q Tipu pašalinkite taškelius nuo veido. Taip išvengsite pakartotinio makiažo dengimo, nes bandydami pašalinti šlapius taškelius ant veido, tik išsitepsite.

Pabaigai

Pastebėjau, kad blakstienų tušo paieškos internetu turi ne tik pigesnių kainų, bet ir privalumų. Galėjau patikrinti blakstienų tušo sudedamąsias dalis ir iš karto patikrinti svetaines, ar tam tikra sudedamoji dalis nėra įtraukta į blakstienų tušo juodąjį sąrašą. Daug ekologiško blakstienų tušo sudedamųjų dalių yra iš augalų. Buvo labai naudinga ištirti augalus ir sužinoti, kokios galimos reakcijos gali būti. Taip pat buvo įdomu pamatyti, kur auga kai kurie augalai.

Pirkite urmu. Kuo daugiau perkate, tuo mažesnės vieno produkto pristatymo išlaidos. Taigi susiraskite draugų, kurie norėtų pirkti kartu su jumis vienu metu. Surenkite blakstienų tušo pirkimo vakarėlį!

Jau kurį laiką perku blakstienų tušą internetu ir tai tikrai smagu, pigu ir paprasta.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts