Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos verslui

renginys

Antraštė pasirodė įdomi? Už jos slypi kai kas labai aktualaus. Apie viską – nuo starto linijos (nuo pradžių), bet pirmiausia aktualu pasakyti, kad renginių metu itin svarbūs yra LED ekranai O tokį daiktą išsinuomoti tikslinga iš https://www.videoprojektai.lt/led-ekranai/. Čia ne tik moderni įranga, bet ir profesionali, konstruktyvi konsultacija.

Idėja

Ar galima teigti, kad viskas prasideda nuo idėjos? Nuo vienos, vienut vienutėlės, gal skambiai galoje apsireiškusios, o gal paprastutės idėjos? Na, tiesos šiame svarstyme tikrai yra. Kartais kokia mintis ateina visai netikėtai. Rodos, veiki ką ir štai… tai bent! Tokiais atvejais vieni žmonės skuba užsirašyti, kiti skambina kolegoms, treti nusprendžia užgimusią mintį „perfiltruoti“, su ja susigyventi, o tada, jei entuziazmas neišblėsta, imamasi darbų.

Nežinia, kokia dalis renginių yra kilę iš spontaniškos idėjos. Juk tikėtini ir tokie scenarijai kaip šis: Įmonės susirinkimas. Aktualu sugalvoti ką nors naujo. Kas ką pasiūlys? Vyksta minčių lietus, įnirtingai diskutuojama, daug valandų ar dienų ieškoma geriausio varianto. Vieni variantai lyg ir nieko, kiti silpnoki, bet irgi dedami į krūvon. Vėliau viskas dar kartą permąstoma… Laiko prireikia nemažai, tačiau jis išnaudojamas turiningai. Kaip sakoma, diskusijose atsiranda tiesa. Šiuo atveju tiktų performuluoti, jog diskutuojant atsiranda mintis, kokį renginį reikėtų suorganizuoti.

Kai kada tenka dirbti tarsi plyname lauke. Nėra nei žanro, nei temos, nei konkrečių atlikėjų ar vedėjų. Be abejonės, būna ir kitokių situacijų – viskas kone paruošta, bet dar yra likę nežinomųjų. O kai kuriais atvejais tas vienas kitas nežinomasis ir kiša koją. Jei norisi, kad viskas eitųsi kuo puikiau, tai stengiamasi įvairiausias spragas sutvarkyti. Stengiamasi, kad nuo pat starto linijos iki rezultato darbai vyktų be kažin kokų nesklandumų, be didelių pertrūkių ir pan. Logiška manyti, jog tada suorganizuojamas toks koncertas (ar kito žanro dalykas), kuris ir patiems patinka, ir žiūrovų vėliau giriamas.

Požiūris

Yra nuomonių, jog viskas (arba daug kas) priklauso nuo požiūrio. Žinote, kaip ten yra su tomis stiklinėmis – pesimistas teigia, jog stiklinė pustuštė, o optimistui atrodo, kad ji puspilnė. Realistas veikiausiai pasakytų, kad tiesiog pripilta pusė stiklinės, ir tiek…

Bet nesigilinkime į šias sąvokas. Tai tik analogija, leidžianti geriau suprasti, kad požiūris gali būti labai skirtingas. Tai galioja kalbant ir apie renginių organizatorių darbą, ir apie žiūrovų nusiteikimą. Juk tikėtina po koncerto išgirsti visiškai kontrastingų nuomonių. Pateikime keletą pavyzdžių:

  1. Oho, buvo nerealu! Nuostabu, tikrai nuostabu!
  2. Buvo nieko… Aišku, galėjo būti ir geriau, ne viskas iki galo suorganizuota.
  3. Niekam tikęs pasirodymas. Sakyčiau, kad net nesurepetuota iki galo. Kaip tokiam vakarui tai bilietai per brangūs.

Čia vos trys pavyzdžiai, bet jie puikiai iliustruoja kontrastus. O ar įsivaizduojate, kaip skirtingai dirba ir kokias nevienodas mintis „transliuoja“ organizavimo sferoje besisukantys asmenys? Net sunku aprėpti visą šią temą. Gal tai įmanoma pavadinti žmogiškuoju faktoriumi, gal dar kaip nors, tačiau akivaizdu, jog nuomonės gali nesutapti, gali net labai išsiskirti. Vis dėlto svarbiausia, kad rezultatas atitiktų lūkesčius. O kai taip nutinka, visi džiaugiasi atlikę kokybišką darbą.

Žiūrovas nežino, kiek laiko buvo skirta scenai pastatyti, kiek kartų derinant reikalus skambinta telefonu dėl vienokių ar kitokių neaiškumų. Bet žiūrovui veikiausiai ir neprivalu to žinoti. Juk atėję į spektaklį galvojame ne apie tai, kiek laiko aktorius mokėsi tekstą, o apie tai, kas bus rodoma, koks siužetas, kaip viskas apipavidalinta.

 

 

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts