Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Verslas

intelektinė nuosavybėNors žurnalistikos srityje dirbantys asmenys yra labai detaliai susipažinę su teisės aktais, tačiau net ir tobuliausi kartais klysta. Intelektinė nuosavybė yra ta smulkmena, kuri turi didelę galią. Dažnai įvairios citatos skaitančiajam yra net nepastebimos, tačiau paminėjus kokią nors idėją, mintį, įdėjus laikraštyje tam tikrą paveiksliuką – galima susilaukti labai daug kaltinimų.

Žiniasklaidos reglamentuojamos smulkmenos susijusios su intelektine nuosavybe – žinių reikalaujantis darbas. Būtent todėl pamačius neatitiktis – geriausia kreiptis į profesionalus, kurie apgins Jūsų turtą.

Kovojama ir analizuojamos šios smulkmenos:

  1. Internetinio puslapio domeno vardas.
  2. Įvertinami pateikiami ir aprašomi išradimai.
  3. Įvertinama autorių teisių apsauga.
  4. Atsižvelgiama į komercines paslaptys, kurios kartais „nuteka“ iš darbuotojų.
  5. Kova prieš plagijuotas prekes.
  6. Įvertinami nesąžiningos konkurencijos būdai.
  7. Ir visos kitos intelektinės nuosavybės bylos, kurios dėl savo sudėtingumo gali reikalauti profesionalų pagalbos.

Pasisamdžius specialistus problemos bus išspręstos kur kas greičiau ir paprasčiau. Kiekvienas geras žurnalistas turi suvokti, kad intelektinės nuosavybės apsauga yra teisiškai apipinta daugeliu įstatymų, tad nenorint turėti problemų – naudinga išsiaiškinti visas smulkmenas,

Pradedant analizuoti žurnalistikos darbus – atrasti nuplagijuotų idėjų tikrai yra gana paprasta, kadangi kai kuris atvejais būna net sunku apibrėžti, ar idėja yra kiek pakoreguota ar lygiai tokia pati, kuri jau buvo pristatyta kažkur kitus. Jeigu iškilo tokia problema ir Jūs nežinote, kaip ją būtų galima išspręsti – rekomenduojame kreiptis į profesionalus, kurie dirba su intelektine nuosavybe ir gina jos teises.

Šiuo atveju samdytis profesionalą ne tik kad galima, tačiau net ir būtina, kadangi tai efektyviausia ir daugiausiai naudos galinti atnešti galimybė, kuomet kovojama dėl savo intelektinės nuosavybės. Iškilus poreikiui taip pat neskubėkite rinktis pačio pirmo asmens, kuris siūlo tokias paslaugas. Visada naudinga palyginti kuo daugiau variantų, kad surastas tikrai apgintų Jūsų teises ir 100 procentų patenkintų poreikius.

Intelektinė nuosavybė turi būti saugoma taip pat kaip ir realus turtas.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts