Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

FinansaiPaslaugos gyventojamsVerslas

greitos paskolosJeigu jums teko imtis greitos paskolos, tai pinigų turbūt tikrai labai pritrūko. Kiekvienas iš mūsų, pritrūkęs, pajautęs stygių, ieško, kaip užkaišyti skyles ir spragas. Kartais tai padaryti galime tiesiog pasiskolindami. Tačiau nė vienas neturėtų pamiršti, kad greitos paskolos (atsiliepimai apie jas įvairūs) visgi yra tikrai ne greitos dovanos. Viskas, ką kada pasiskoliname, turi būti vėliau ir grąžinta. Taigi, jums teks pataupyti ir paplanuoti biudžetą taip, kad galėtumėte grąžinti, ką prisiskolinote. Geriausia, jeigu galėtumėte padidinti savo pajamas kokiais nors papildomais darbais ar sėkmingu investavimu. Jeigu to padaryti negalite – taupykite. Kaip taupyti, kad greitos paskolos būtų grąžintos, o taupymo režimu gyvenant nenukentėtų jūsų gyvenimo kokybė? Štai keli patarimai.

Nemokamas laisvalaikis

Kartais atrodo, kad neįsivaizduojame savo laisvalaikio be pinigų leidimo. Mokykimės iš studentų – jie moka tikrai gerai parodyti pavyzdį, kaip reikia gyventi, kad laisvalaikis būtų nuostabus ir be didelių išlaidų. Iš tiesų, pagalvokite, kas jums tikrai teikia daugiausiai džiaugsmo laisvalaikiu? Turbūt tai, visų pirma, yra draugų kompanija ir naujos įdomios pažintys. Gal esate įpratę su draugais šluoti barus, eiti į svečius, į renginius. Tiesa tokia, kad daugybę puikių renginių, ypač sostinėje, galite aplankyti nemokamai – tereikia paieškoti ir parodyti iniciatyvą. Taip pat galite nemokamai eiti pasivaikščioti, pabūti gamtoje, netgi naktį stebėti žvaigždžių. Vasara išvis yra tokia nuostabi, kad jai pinigų beveik nereikia. Taip pat jums visai nebūtina pirkti ar vaišinti draugus brangiu maistu, gėrimais. O ir į barus galite eiti „sausomis“. Pamatysite, bus labai linksma vien nuo girtų draugų. Juk svarbiausia – socializuotis. Pakeitę šiuos įpročius, pamatysite, kad susitaupo labai daug pinigų, kuriuos galėsite skirti greitos paskolos (atsiliepimai apie ją priklausys nuo jūsų pačių) grąžinimui. Taigi, laisvalaikis iš tiesų gali būti labai malonus ir be didelių išlaidų. Be to, jus laimingu daro turbūt ir nauji įspūdžiai. Taigi, skaitykite nemokamai knygas iš bibliotekos, taip pat keliaukite autostopu, o dar galite ir naudotis visais interneto ištekliais, kur tiek daug naujų įspūdžių. Daug netikėtumų ir puikios nuotaikos jūsų lauks ir tada, jeigu jūs tiesiog išbandysite save kūryboje. Mokykitės groti instrumentais, pieškite, rašykite, šokite – kūryba yra įdomi ir teikia daug džiaugsmo. Be to – tai nemokama. O taupant atsiranda pinigų, kurie gali būti skirti greitos paskolos grąžinimui.

Pigus, bet naudingas maistas

Tik būkite pritingi, rinkdamiesi maistą. Gal kaip tik pagalvojote – kam jau kam, bet maistui netaupysiu, nes nusilps organizmas ir t.t. O, žinote, visgi maistui pataupyti galite. Tačiau jums teks imti mąstyti kitaip. Svarbu ne brangus, o vertingas maistas. Juk iš tiesų koks nors centus kainuojantis kopūstas ar morka bus daug vertingesnis ir sveikesnis už neaiškios kilmės kebabą. Pirkite daržoves, natūralius produktus, gaminkite namuose. Pamatysite, greitos paskolos su akcija skola bus greitai grąžinta. Nes maistui mes išleidžiame kartais tikrai per daug, ir tai nutinka taip greitai, kad net paskui sakome „net nepastebėjau, kas čia buvo“.

Drabužiai ir daiktai

Dar vienas patarimas, kaip grąžinti greitos paskolos (atsiliepimai vėliau) sumą – pataupyti daiktams ir rūbams. Kartais norą pirkti sukelia tiesiog reklama. Atrodo, būtinai reikia naujų batų, striukių, paltų, nes seni nebemadingi. O gal iš tikro visai madingi? O gal nėra taip svarbu, kad būtų madingi? Gal galite ir senus rūbus parinkti taip, kad atrodytumėte stilingai? Taip irgi sutaupysite.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts