Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

DarbasNamaiPrekybaStraipsniaiSveikata ir grožis

Kai vasaros metu tvoskia nežmoniškas karštis, nebegalvojame, kuo vienas kondicionierius kaina skiriasi nuo kito, ar verta tokį pritaisą įsigyti bei kam išvis mums yra reikalingas oro kondicionavimas? Gaivaus oro gurkšnis dar niekam nepakenkė, kaip ir kokybiškas kondicionierius namuose, darbe ar kavinėje, kai ateiname atsigaivinti porcija ledų tą pačią karštą vasaros popietę. Daugeliui lietuvių vis dar kyla klausimas, ar oro kondicionieriai yra tinkama investicija namuose ar tai tik dar vienas prabangos ženklas, sparčiai besiskinantis kelią Lietuvos rinkoje.

Viena pagrindinių priežasčių, kam namuose ar darbe reikalingas oro kondicionavimas jau ir atsakyta. Tai – gaivus oras, kurio dėka galime ramiau miegoti, kokybiškiau dirbti, ilsėtis ar sportuoti. Šiuolaikinės oro kondicionavimo sistemos gali daug ir jos pajėgios sukurti mūsų organizmui tinkamiausią oro temperatūros ir drėgmės balansą. Niekam nepaslaptis, kad nepakeliamas karštis, dideli temperatūros svyravimai vargina žmones, o ypač jautriai į tai reaguoja sergantys širdies ir kraujagyslių, kitomis lėtinėmis ligomis. Mokslininkai teigia, kad užtektų normalizuoti patalpos mikroklimatą ir krūvis ligonio širdžiai sumažėtų. Taip pat oro kondicionavimas teigiamai veikia ir sveikus žmones, nes normalioje ir pastovioje temperatūroje jie jaučiasi daug geriau. Mums reikalingas šviežias ir gaivus oras, tad šiuo metu sparčiai populiarėja ir pramoniniai šilumos siurbliai, kurie yra labai gera atsvara gamtą teršiančioms šildymo sistemoms, šildomomis mazutu, kietu kuru. Šilumos siurblys yra uždaro kontūro ekologiškas įrenginys, užpildytas šaldymo agentu ir neišskiriantis jokių teršalų.

Kadangi nebelieka abejonių, kad verta įsigyti oro kondicionierių, belieka nuspręsti kokį:

  • pramoniniai kondicionieriai yra profesionalūs ir aukšto našumo įrenginiai, kurie skirti palaikyti optimalią oro temperatūrą bei švarumą didelio ploto pastatuose. Nuo pramoninių kondicionierių darbo kokybės gali priklausyti brangios pramoninės įrangos ir technikos darbo kokybė.
  • buitiniai kondicionieriai – tai specialiai sukurti masiniam vartojimui prietaisai. Šie įrenginiai lengvai panaudojami gyvenamosiose patalpose, nedideliuose ofisuose, kavinėse bei kitose nedidelėse komercinėse patalpose, kur reikalinga kondicionuoti orą. Buitiniai kondicionieriai priskiriami mažo ir vidutinio galingumo prietaisams ir pritaikyti nedideliems nuo 10 iki 150m2 plotams. Šie kondicionieriai leidžia ne tik vėsinti, bet taip pat ir pašildyti orą patalpose bei palaikyti pastovią temperatūrą pagal nustatytus parametrus. Be šaldymo ir šildymo funkcijų, savo filtrų pagalba jie dar ir išvalo orą nuo įvairiausių bakterijų, dulkių.
  • mobilūs kondicionieriai – tai prietaisai, kurių vietą galima laisvai keisti. Šie įrenginiai turi ratukus, kurių dėka galima juos stumdyti.

Taigi pasidomėkite ir pasirūpinkite, kokiu oru kvėpuojate dirbami, ilsėdamiesi bei pramogaudami, kad galėtumėte džiaugtis puikia sveikata dar šimtą metų!

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts