Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

DarbasEl. komercijaNamaiPaslaugos gyventojamsPaslaugos versluiPrekybaStraipsniaiSveikata ir grožis

Šiuo metu parduodama daugybė naujoviškų kavos aparatų, tad į tuos, kurie įsigijo Krups, žiūrima kaip į senienų mėgėjus. Iš tiesų taip nėra, nes nuo pirmojo, dar 1961 metais pagaminto aparato šiuolaikinis Krups kavos aparatas visiškai skiriasi. Kartais žmonės paprasčiausiai neskaito instrukcijos, neįsigilina, kaip jis veikia, todėl su kapsuliniu kavos aparatu nori išsivirti gėrimą iš kavos pupelių arba tiesiog naudoti iš anksto sumaltą kavą. Jei Krups kavos aparatas yra kapsulinis, tai ir kava verdama tik iš kavos kapsulių. Tokie kavos aparatai užtikrina, kad kava visada būtų šviežia. Kavos kapsulės būna skirtingų skonių, tad pasirinkimas gana platus. Kapsuliniuose kavos aparatuose (“Krups” ar “Bosch”)“ kairėje pusėje yra filtras. Perkant šiuos kavos aparatus galima pasirinkti talpą ir galią. Nuo to priklauso ir kaina. Šie kavos aparatai, naudojantys kavos kapsules, mėgstami įvairių bendrovių biuruose. Kiekvienas puodelis gaminamas atskirai pagal skonį. Jei vyksta konferencija ar seminaras ir kavą reikia paruošti greitai, Krups kavos aparatas idealus pasirinkimas. Virti kavą iš kapsulių Lietuvoje nėra labai populiaru, tačiau kas “Krups” aparatą naudoja teisingai, pasigamina tikrai skanią kavą.

kavos aparatasKapsulinis “Krups 2205” nėra labia brangus, reikia tik mokėti su juo elgtis. Kadangi spaudimas yra 15 barų (pakankamai stiprus), o galingumas 1500 W, šis kavos aparatas konkurencinėje kovoje tikrai nėra paskutinis. Dėl didelio spaudimo kavos gėrimas paruošiamas ypač greitai, nepraranda skonio ir aromato. Kavos kapsulės būna užpildytos aukščiausios rūšies malta kava, taip pat ir peno milteliais. Aparate būna specialus įdėklas kapsulei. Reikia tik ištraukti rankenėlę, įdėti kapsulę ir ją apsukti. Aparate vanduo dozuojamas specialiu dozatoriumi. Puodelių padėklo aukštis reguliuojasi, todėl galima naudoti įvairius puodelius, net ir stiklines.

Naujausių technologijų Krups kavos aparatai būna ne tik kapsuliniai. “Krups EA842230” sumala pupeles ir pagamina gero skonio kavą. Jis gamina  ir labai stiprią ristretto. Visą kavos gaminimo eigą galima matyti specialiame ekranėlyje.

Pirkėjai mėgsta ir gana nebrangų kapsulinį “Bosch TAS 2002”. Pirmiausia dėl patentuotos brūkšninio kodo technologijos, kuri nustato, kiek reikia vandens, per kiek minučių pasigamins kava, kokio ji bus karštumo. Yra nuimamas vandens rezervuaras, galima naudoti kokio nori aukščio puodelius, nes aukštis reguliuojamas, yra automatinė vandens valymo ir nukalkinimo programa. Energijos naudoja nedaug, nes pereina į budėjimo režimą. Šiuo kavos aparatu pasigaminsite tą pačią “Jacobs” kavą – tik stipresnę, šviežesnę, nes naudojamos Tassimo, “Jacobs Café Crème”, “Jacobs espresso”, Tassimo “Milka” ir kitokios kapsulės, kur kava visada šviežia, nes būtent kapsulėse ji ilgiau išsilaiko nepakeitusi skonio.

Už gana patrauklią, nė tūkstančio litų nesiekiančią kainą, galima įsigyti ne kapsulinį “Bosch TAS4011”. Šiame aparate yra Tassimo sistema, kuri leidžia greitai paruošti šviežią kavą.

Bosch kavos aparatams nenusileidžia “Siemens”. Kaip ir kai kurie Bosch kavos aparatai, “Siemens TK76K573” įmontuojamas į baldus. Šiame kavos aparate yra unikali kavos virimo sistema “Aroma whirl”

“Siemens” kompanija nuolat ieško naujovių ir pristato patobulintų technologijų originalius kavos aparatus.Toks yra ypatingo blizgesio „Siemens Surpresso S75“ modelis. Būtent šiame, viename iš naujausių aparatų, įdiegta „Aroma vhirl plus“ sistema su patobulintu pieno putų purkštuku. Ši sistema leidžia prieš pat virimą sudrėkinti šviežiai sumaltą kavą, kad išbrinktų grūdeliai. Tuomet kava specialiame užpylimo skyriuje maišoma su karštu vandeniu, taip jai suteikiamas nepaprastas aromatas. Šiame kavos aparate yra vandenį nukalkinanti filtro sistema. Taip išvengiama kalkių nuosėdų.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts