Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Verslas

Iš Klaipėdos pasiekti Švedijos krantus gali būti viena iš paprasčiausių užduočių. O krovinius Švedijos kryptimi plaukiantys keltai gali nugabenti mažiausiai į keturis pagrindinius ir pačius populiariausius miestus. Tačiau esant poreikiui, gali būti parinktas ir kitoks maršrutas. Ne veltui gabenti krovinius jūra yra labai populiaru. Priklausomai nuo pasirinkto maršruto, keltas į Švediją kaina kiekvienu atveju gali skirtis.

Norėdami sužinoti krovinio gabenimo paslaugos kainas, turite visuomet pateikti tikslią ir išsamią informaciją apie patį krovinį, jo dydį bei papildomus poreikius. Tik tuomet galima paskaičiuoti tikslią paslaugos kainą, kuri kiekvienu atveju yra individuali. Pagal krovinio tipą yra parenkamas keltas, kurių kainos taip pat skiriasi dar ir priklausomai nuo keltų linijos.

Keltai į Švediją plaukia kiekvieną dieną, o maršrutas priklauso nuo pasirinktos kelto bendrovės. Prie gerų oro sąlygų, keltas Švediją iš Klaipėdos pasiekia per maždaug 10 valandų, priklausomai nuo pasirinkto jūrų uosto. O registruotis į keltus, plaukiančius į Švediją, būtina likus ne mažiau kaip 2 valandoms iki išplaukimo. Gabenant krovinį per bendrovę ir vėluojant prisiregistruoti, yra tikimybė, kad registracijos laikas bus pratęstas. Tačiau bet kuriuo atveju rekomenduojama į keltą nevėluoti ir laikytis nustatytos tvarkos.

Keltais į Švediją keliauja tiek žmonės su automobiliais, tiek patys įvairiausi kroviniai. Sakoma, kad tai – vienas iš saugesnių krovinio gabenimo būdų, be to, neretai ir vienintelis iš galimų. Todėl keltais gabenami tiek smulkūs kroviniai, tiek įvairi technika, automobiliai, tiek birūs kroviniai. Jie yra suskirstomi pagal tipus, kiekvienu atveju atskiriami pavojingi ir paprasti kroviniai, atitinkamai pritvirtinami. Keltais gali būti gabeni ir tokie kroviniai, kuriems reikalingos atitinkamos temperatūrinės sąlygos, jeigu gabenami maisto produktai ar greitai gendantys gaminiai.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts