Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

NamaiStatyba

Daugeliui atrodo, kad butai Vilniuje yra labai brangūs. Taip, kainos yra didesnės nei mažesniuose miesteliuose, tačiau siūlome nepamiršti, kad tai yra sostinė ir joje pragyvenimo lygis taip pat yra kur kas aukštesnis. Tai reiškia, kad mokėti didesnius pinigus už NT taip pat yra logiška.

Jeigu Jums kada nors kilo klausimas – kiek kainuoja naujos statybos butai Vilniuje, tokiu atveju šis straipsnis yra kaip tik Jums. Pateiksime bazines žinias, kurios padės įvertinti kainas ir tuo pačiu savo galimybes.

Butų kainos labai kinta

Pirmiausia reikia suprasti, kad tų butų pasiūla šiuo metu labai plati. Vienuose rajonuose kainos kur kas didesnės nei kituose ir tai lemia objektyvios priežastys. Lygiai taip pat reikia nepamiršti, kad labai kinta ir kvadratūra, kuri irgi lemia kainas. Jeigu norite gyventi erdviau – tokiu atveju turite ir mokėti daugiau.

Galiausiai, reikia įvertinti savo poreikius. Ne tik kokie jie šiandien, tačiau ir kokie bus po kelerių metų. Galbūt iškart verta pirkti didesnius būstus, kadangi ilgalaikėje perspektyvoje tai yra patrauklesnis pasirinkimas?

Investicija, kuri atsiperka

Pasitaiko tokių atvejų, kai žmonės gali pirkti naujos statybos būstus, tačiau jiems atrodo, kad kur kas geresnis pasirinkimas yra sena statyba, kadangi kaina kur kas mažesnė. Pirmiausia reikia nepamiršti, kad kaina tikrai nebus mažesnė kur kas. Ji kinta, yra mažesnė, tačiau skirtumai ne tokie dideli kaip kad daugeliui atrodo.

O antra – nauja statyba visada geresnis pasirinkimas dėl daugelio priežasčių. Tiek dėl nuomos galimybių, kurias ji atveria, tiek dėl ateities, kadangi įsigysite būstą, kuris dar daug metų bus naudingas ir funkcionalus. Tuo tarpu senos statybos daugiabučiai turi labai daug minusų, kurie dažniausiai pasimato tik metų eigoje, o paskui niekas nebenori jų perpirkti.

Naujos statybos butai Vilniuje yra labai įvairūs, tad ir jų kainos kinta. Tačiau tai investicija, kuri visada atsiperka, tad siūlome sau leisti gyventi geriau.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts