Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

InterjerasNamai

Kodėl skandinaviški šviestuvai ir itališki tapetai – puikus derinys?

Interjero stilius – itin svarbus pasirinkimas prieš pradedant įsirenginėti namus.  Dauguma žmonių tai daro atsakingai, nes visgi įsigyti baldai namuose stovės ne vienerius ir ne dvejus namus. Verta pabrėžti, jog bet koks interjeras ir baldas neatrodys nei gražiai, nei įdomiai be tinkamo apšvietimo. Kad ir kokie šviesūs būtų namai dieną, tačiau jei jie tamsūs vakare, juose bus niūru. Todėl tinkamas, pakankamas apšvietimas namuose labai svarbus sprendimas. Vienas populiariausių interjero stilių šiuo metu – skandinaviškas, kuris patinka praktiškai visiems. Šiame straipsnyje apžvelgsime du, galbūt iš pirmo žvilgsnio visiškai nesuderinamus dalykus – skandinaviški šviestuvai ir itališki tapetai. Tad kodėl jie gali būti puikus derinys?

Skandinaviški šviestuvai

Skandinaviški šviestuvai – neįmantraus, paprasto dizaino šviestuvai, kurie puikiai įsilieja į bendrą interjerą – jie nėra akcentas kambaryje, tačiau pastebimi dėl savo paprastumo. Kaip ir visų šviestuvų, taip ir skandinaviškų šviestuvų paskirtis – apšviesti kambarį, tad renkantis reikėtų atsižvelgti į kambario plotą bei paskaičiuoti, kokio stiprumo šviesos jums reikės. Norint sukurti jaukumą, galite rinktis toršerus ar pastatomus šviestuvus, kuriuos įsijungsite vakarais, poilsio metu. Skandinaviški šviestuvai visada geras ir saugus pasirinkimas, norintiems stilingų ir minimalistinio dizaino namų.

Itališki tapetai

Tapetai – vis dar populiarus sienų dekoro pasirinkimas. Tiesą sakant, jie niekada ir nebuvo ne populiarūs. Nors tapetų pasirinkimas itin didelis, iš jų išsiskiria itališki tapetai, kurių kokybė – neabejotina, o dizainas – visada aktualus ir išskirtinis. Itališki tapetai pasižymi raštais, ramiomis ir žemės spalvomis, linijomis, ornamentais.

Skandinaviškų šviestuvų ir itališkų tapetų derinys

Taigi, kodėl skandinaviški šviestuvai ir itališki tapetai gali būti puikus derinys? Visų pirma, itališkais tapetais žmonės dažnai puošia miegamojo sieną – ji tampa akcentu ir sukuria įdomesnį, malonesnį vaizdą. Skandinaviški šviestuvai pasižymi universalumu ir puikiu pritaikomumu, minimalistiniu dizainu. Todėl pasirinkdami itališkus tapetus ir skandinaviškus šviestuvus sukursite įdomų, tačiau labai ramų ir darnų kambario vaizdą, kuriame skandinaviški šviestuvai tik paryškins ir atkreips dėmesį į gražius itališkus tapetus. Šiuo metu rinkoje yra daugybė parduotuvių, siūlančių skandinaviškus šviestuvus ir itališkus tapetus, tačiau renkantis nepamirškite šiuos du elementus derinti tarpusavyje.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts