Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Sveikata ir grožis

Kokiais būdais atsikratyti nereikalingų plaukelių?

Glotni kūno oda tikrai daugelio siekiamybė, ypač šiltuoju sezonu, kai visos moterys svajoja apie lengvą būda pašalinti plaukelius. Žinoma, šaltuoju sezonu tas noras tikrai išlieka ir nors ne visuomet depiliacijos žiema ar rudenį atliekamos taip dažnai, poreikis yra, ypač tam tikromis progomis. Juk glotnios odos norisi visus metus! Nuolat plaukelius skusti gali tikrai varginti, o ir jautri oda dažnai į tokias procedūras gali sureaguoti ne itin smagiai. Būtent todėl vis dažniau moterys pasiryžta kitokioms procedūroms, kurių metu pasirenkamos visai kitokios depiliacijos priemonės. Jos gali suteikti puikius rezultatus, dėl kurių plaukeliai neatauga daug ilgesnį laiką. Kokias depiliacijos priemones verta rinktis norint, jog plaukeliai ataugtų kur kas lėčiau?

Vienas populiariausių būdų gali būti depiliacinis vaškas, kuris plaukelius pašalina su šaknimis. Tuomet glotnia oda galima džiaugtis net apie 4 savaites. Žinoma, kai kurie tokią procedūrą pasirenka atlikti tik pas specialistus, tačiau ji puikiai gali būti daroma ir namuose. Verta nusiteikti, kad tokia depiliacija užtruks kur kas ilgiau nei plaukelių skutimas, tačiau žinant, jog po to kurį laiką nereikės plaukeliais rūpintis, pasidaro tikrai verta pasirinkti vašką. Itin į alergijas linkusią odą turintiems žmonėms pravartu vietoj depiliacinio vaško naudoti cukraus pastą, su kuria taip pat galima ilgam pašalinti plaukelius. Taip pat galima atrasti ir jautriai odai tinkančių vaškų. Puikų pasirinkimą rasti galima – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Epiliatoriai taip pat dažnai naudojami norint, jog plaukeliai būtų pašalinami su šaknimis ir neataugtų ilgesnį laiką. Didelis minusas tai, jog su tokiu aparatu plaukeliai išraunami po vieną ar kelis, todėl jaučiama daug daugiau skausmo, nei nuplėšiant didelį plaukelių plotą vienu metu, staigiu judesiu. Būtent todėl vaško procedūros daugeliui atrodo kur kas patogesnis variantas džiaugtis glotnia kūno oda.

Pašalinti plaukelius dar ilgesniam laikui gali fotoepiliatoriai, kurie tam tikra šviesa veikia plauko svogūnėlius. Plaukeliai pradeda augti lėčiau, o reguliariai kartojant procedūras gali ir nebeataugti. Žinoma, rezultatui palaikyti reikia ir vėliau atlikinėti šias procedūras, tik kur kas rečiau nei pradžioje. Dar veiksmingiau plaukelius ilgam arba visam laikui išnaikinti gali lazerio procedūros, kurios atliekamos tik specialisto kabinete.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts