Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos versluiVerslas

Žmonės vis dažniau kraustosi į kitas šalis, todėl tarptautiniai pervežimai tampa vis populiaresnė ir paklausesnė paslauga. Tarptautinių pervežimų metu svarbu ne tik saugiai pervežti daiktus, baldus ar kitus krovinius, bet ir sukurti aiškią ir išsamią krovinių pervežimo strategiją. Mūsų UAB Parnasas komanda užtikrina geriausius rezultatus ir laimingus klientus.

Krovinių pervežimas po visas šalis

Mūsų komanda kasdien rūpinasi krovinių pervežimu ir siekia geriausių rezultatų. Mes turime įvairių dydžių bei tipų transporto priemonių, todėl galime pervežti įvairius krovinius: mažus, vidutinis, didelius, nestandartinius, o gal net ir pavojingus. Pasirūpinsime, kad Jūsų daiktai, baldai ar kiti kroviniai būtų vežami laikantis visų saugumo reikalavimų ir rekomendacijų, kad Jūsų daiktai, baldai ar kiti kroviniai galutinį tašką pasiektų nepažeisti ir nepakitusios išvaizdos. Galime užtikrinti, kad Jūsų kroviniai norimą galutinį tašką pasiektų sutartų laiku. 

Baltijos šalių tinklas

Per daugelį įmonės gyvavimo metų išvystėme platų tinklą, apjungiantį visas Baltijos šalis. Baltijos šalis vienijantis planas ir mūsų įmonės darbuotojų sukaupta patirtis leidžia vykdyti sklandų, greitą bei kokybišką tarptautinį perkraustymą Baltijos šalyse. Mūsų vairuotojai yra patyrę savo srities profesionalai, todėl puikiai gaudosi kelyje, net ir sunkiausiomis oro ar eismo sąlygomis. 

Esame patikima ir profesionali įmonė

Mums svarbu mūsų klientų įvertinimai, todėl stengiamės dėl jų norų ir tikslų. Mūsų darbuotojai pasižymi perfekcionizmu: kiekvieną užduotį stengiasi atlikti nuo pradžios iki galo, kad klientui nereikėtų papildomai nerimauti, tik pasidžiaugti rezultatu. Konsultacijų metu visada įvertiname ir apskaičiuojame, kiek kainuos ir kiek laiko užtruks tarptautinis pervežimas. Kaskart įvertiname tiek savo užimtumą, tiek kliento norus, kad darbas būtų atliktas nepriekaištingai. Iškilus nesklandumams kelyje, kurie dažnai būna neplanuoti ir netikėti, visada informuojame klientą ir stengiamės kuo greičiau išspręsti susiklosčiusią situaciją. Stengiamės, kad tarptautiniai pervežimai būtų atlikti ne tik profesionaliai, kokybiškai ir sklandžiai, bet ir kuo įmanoma greičiau. 

UAB Parnasas komanda konsultacijos metu ne tik įvertins Jūsų situaciją ir paskaičiuos optimaliausią krovinių pervežimo laiką, bet ir atsakys į Jūsų užduotus klausimus.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts