Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

NamaiStatyba

Pradedant žvalgytis kondicionierių namams galime matyti, kad jų rūšių yra labai daug. Minimaliai žinant apie juos, galima kai kurių skirtumų net nepastebėti, nors jie turėtų būti tikrai svarbūs. Todėl šiame straipsnyje papasakosime apie kelias dažniausiai perkamas kondicionierių rūšis, pabrėšime jų išskirtinumus, kad juos būtų lengviau atskirti ir paprasčiau išsirinkti.

Sieniniai oro kondicionieriai

Tai viena iš populiariausių kondicionierių rūšių, kurią renkasi labai dažnas pirkėjas. Jie yra universalūs ir gali atlikti tikrai nemažai funkcijų. Be to, juos nesunku pritaikyti įvairaus dydžio patalpose, todėl kartais nereikia sukti galvos, kuris variantas bus tinkamas vienai ar kitai patalpai. Taip pat, tai yra vienas iš pigiausių oro kondicionierių variantų. Jų veikimas yra gan tylus, bet vis tiek juos rekomenduojama montuoti ne miegamuosiuose. Sieniniai oro kondicionieriai susideda iš dviejų dalių, kuri viena iš jų montuojama prie lauko sienos, o kita – viduje. Tad jis gali atlikti tikrai daug funkcijų, tokių kaip vėdinimas, vėsinimas, šildymas ir kitas panašias funkcijas.

Lubiniai oro kondicionieriai

Tokie kondicionieriai namams montuojami prie sienos po lubomis arba ant grindų prie pat sienos. Jie palyginus yra nedideli, todėl neužima daug vietos. Šie kondicionieriai puikiai paskirsto orą erdvėje ir įjungus juos nejaučiama tiesioginė oro srovė. Jų privalumas ir tas, kad kai kurios rūšies šių kondicionierių leidžia oro sroves paskirstyti net keturiomis atskiromis kryptimis, tad tokiu būdu žymiai greičiau galima atvėsinti arba sušildyti patalpas. Be to, patogu ir tai, kad tas kryptis galima reguliuoti taip, kaip yra patogu. Juos patogu naudoti ten, kur patalpos yra nestandartinės formos, jis nesunkiai gali būti paskirstomas net ir tokiose erdvėse. Lubiniai oro kondicionieriai dažniausiai montuojami didesnėse erdvėse.

Pastatomi oro kondicionieriai

Tokie oro kondicionieriai gali būti montuojami tiek prie lubų, tiek ant grindų. Jeigu jie montuojami prie lubų, tuomet oro srovė turėtų būti nukreipta horizontaliai luboms, o jeigu apačioje, tuomet ji turėtų būti nukreipta į viršų. Taip galima tolygiai paskirstyti orą ir juo aprūpinti kiekvieną erdvės kampą ir išvengti tiesioginės oro srovės. Juos taip pat galima nustatyti taip, kad vienu metu kelios oro srovės pūstų skirtingomis kryptimis, taip greičiau atvėsinant patalpas. Jeigu jie montuojami prie lubų, svarbu, kad jos nebūtų įtempiamos, nes tokiu atveju, montavimą reikėtų rinktis prie grindų.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts