Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Namai

Krosnelės Jūsų namams: ar tikrai sušildys atvėsus orams?

krosnelė

Šiuolaikinės, kokybiškos krosnelės suteikia papildomos šilumos vėstant orams. Jas galima pastatyti svetainėje, miegamajame ar darbo kambaryje. Jei dar dvejojate, dalinamės privalumais, kuriuos pastebėsite įsigiję krosnelę.

1. Nesudėtinga priežiūra

Kokybiškos šiuolaikinės krosnelės yra lengvai prižiūrimos: jos neskleidžia dūmų, jų nereikia dažnai valyti. Tiesiog įjunkite arba išjunkite krosnelę: viskas paprasta.

2. Žemos kainos

Kai kurių židinių įrengimas gali kainuoti tūkstančius eurų. Daugeliui namų savininkų šios pradinės išlaidos būna per didelės.

Kita vertus, elektrinius židinius ar krosneles yra daug protingiau pirkti ir įdiegti. Pradinė kaina priklauso nuo krosnelės dydžio, tipo ir stiliaus, tačiau ji bus žemesnė už židinio įrengimo kainą.

3. Energijos vartojimo efektyvumas

Prasidėjus žiemos mėnesiams, kai kurios sąskaitos už energiją gali padidėti, jei nuolat naudojate savo namų šildymo sistemą. Krosnelė arba elektrinis židinys yra efektyvus būdas sušildyti kambarį, kuriame sėdite, drastiškai nepadidinant sąskaitos už elektrą. Šis būdas palaikyti šilumą vadinamas papildomu šildymu ir yra labai efektyvus būdas sutaupyti pinigų išlaikant komfortišką namų temperatūrą.

4. Ilgaamžiškumas

Dauguma krosnelių tarnauja stebėtinai ilgai. Skirtingai nuo kitų šildytuvų ir židinių, jos yra mažiau jautrios tokioms problemoms kaip korozija ar rūdys. Net po ilgų naudojimo metų šie įrenginiai gali atrodyti ir veikti kaip visiškai nauji.

5. Lengvas montavimas

Jums tikrai neteks nerimauti, kad statant krosnelę namuose, pažeisite sieną ar teks atlikti rimtą pertvarkymą, kad sumontuotumėte šį šildymo įrenginį. Daugeliu atvejų galite prijungti įrenginį ir palikti jį prie sienos. Tai užtikrina krosnelių universalumą: jos puikiai tiks net jei gyvenate mažame name ar bute: tai kompaktiškas, praktiškas ir estetiškas sprendimas bet kokiems namams.

6. Krosnelės gali būti naudojamos ištisus metus

Dar vienas labai svarbus krosnelių, elektrinių židinių ir kitų pastatomų šildymo įrenginių privalumas – juos patogu naudoti ištisus metus. Nesvarbu, ar tai vasara, pavasaris, ar žiemos vidurys: drąsiai junkite šildytuvą ir mėgaukitės jaukumu, šiluma bei saugumu. Tai ekonomiškas ir labai praktiškas pasirinkimas, kuris Jūsų nenuvils!

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts