Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

EksportasVerslas

Siuntų siuntimas yra vienas iš procesų, kuriuose greitis yra labai aktualus. Net jei nesame įsipareigoję, kad gavėjas gaus siuntą per nustatytą laikotarpį, vis tiek  norime, kad tai būtų atlikta kuo greičiau. O jei siuntos pristatymas užtrunka ilgiau nei tikėtasi, dažniausiai ima nerimauti tiek gavėjas, tiek siuntėjas. Tad jei jums kyla klausimas, kur kreiptis norint greitai išsiųsti siuntą, mes į jį atsakysime.

  • Siuntas gabenančios įmonės

Siuntas gabenančios įmonės pakankamai greitai pristato siuntinius. Renkantis šias paslaugas teikiančią bendrovę, atkreipkite dėmesį ar ji pristato siuntas express būdu. Šis skubus siuntų pristatymo būdas garantuoja maksimaliai trumpą pristatymo laikotarpį. Susisiekę su įmone išsakykite savo poreikius, kad jums reikalingas kuo greitesnis siuntos pristatymas. Jums gali būti pasiūlyti keli variantai, pavyzdžiui, gabenimas oro arba vandens transportu, jei siuntinys gabenamas į kitą šalį. Tinkamiausią variantą pasirinksite įvertinę visas sąlygas. Dažniausiai greitos siuntos Europoje pristatomos per 1 – 2 darbo dienas, o kituose žemynuose iki 4 darbo dienų laikotarpyje.

  • Kurjerių įmonės

Galite kreiptis tiesiai į kurjerių įmones. Tačiau kai kurios iš šių įmonių siuntų pristatymo paslaugas „nuo durų iki durų“ teikia tik Lietuvos ribose. Tad šis variantas netiks, jei siuntą reikia pristatyti į užsienio valstybę. Taip pat turėkite galvoje, kad siuntas gabenančios įmonės turi platų kurjerių paslaugų spektrą ir dažniausiai gali pasiūlyti geresnius kainos ir siuntos pristatymo laiko atžvilgiu variantus.

  • Lietuvos paštas

Skubias siuntas galima gabenti ir naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis. Tačiau dažniausiai tiek Lietuvos ribose, tiek ir į užsienio valstybes Lietuvos paštu siuntos siunčiamos ilgiau. Tad galvodami apie šį variantą, būtinai pasidomėkite apie skubių siuntų pristatymo terminus.

Tai dažniausiai pasirenkami skubių siuntų gabenimo būdai. Peržiūrėję pasiūlymus, palyginę sąlygas ir terminus nesunkiai rasite labiausiai jums tinkantį sprendimą.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts