Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

DarbasInternetasITPaslaugos gyventojamsPaslaugos versluiVerslas

Nieko nemokamo pasaulyje nebūna – tik sūris pelėkautuose. Taip manome visi sveiko proto žmonės. Deja, internetas pakeitė šią sąvoką. Yra daug nemokamų dalykų, kuriais naudojamės be jokio atlygio džiaugiamės, kad kažkas juos duoda. Nemokamos paslaugos dažniausiai yra suteikiamos paprastiems vartotojams ir net įmonėms. Šiuolaikinis interneto marketingas yra paremtas nemokamais dalykais kai nemokamai tam tikra paslauga leidžiama naudotis tam tikrą laiką arba su tam tikrais apribojimais.

Nemokama paslaugų reklama internete yra dar viena sritis, kuri skirta tiek pavieniams asmenims, tiek įmonėms. Kas tai yra? Tai yra paprastas reklaminis portalas, kuriame tam tikrų specialybių atstovai pristato savo profilį ir pateikia savo paslaugų aprašymą bei kontaktus potencialiems užsakovams.

Vis tiek negalite įsivaizduoti, kaip tai atrodo? Pasižiūrėkite į Versliukai.lt puslapį, kuriame vos per 10 minučių galima susikurti savo pristatomąjį puslapį ir jame reklamuoti savo paslaugas. Nieko mokėti nereikia nei pačiam paslaugos teikėjui, nei potencialiam klientui. Labai naudingas puslapis.

Nemokama paslaugų reklama yra pakankamai kokybiška reklama, bet tik tais atvejais, kai klientai žino, kur ieškoti tam tikrų paslaugų teikėjų. Pasaulyje yra apstu tokių puslapių, tad natūralu, kad tokia praktika taikoma ir Lietuvoje.

Versliukai.lt prisistato kaip bendruomenė, vienijanti pradedančiuosius verslininkus ir klientus. Jie padeda pradedančiajam verslininkui, dirbančiam sau, susirasti darbo ir užsakymų. Tai labai svarbu, nes paprastai laisvadarbis profesionalas dažnai neturi laiko klientų paieškoms, o tai apriboja jo galimybes užsidirbti ir plėstis, kurti didelį verslą. Didelis verslas reiškia daugiau mokamų mokesčių ir daugiau surenkama biudžeto lėšų, o taip gerėja bendra ekonominė padėtis šalyje.

Nemokama paslaugų reklama – technologiškai paprastas produktas. Juk tereikia tik užpildyti informaciją apie save ir savo paslaugas, pateikti kelias nuotraukas ir viskas – laukti klientų. Tokio puslapio administracija paprastai rūpinasi lankomumu ir žinomumu, kas atveda daugiau paslaugų teikėjų ieškančių žmonių ir verslo struktūrų.

Jei ieškote plytelių klojiko, vertėjo, baldžiaus, tekstų rašytojo ar konsultanto – apsilankykite Versliukai.lt ir pasirinkite iš kelių kandidatų.

Jei esate smulkus verslininkas, teikiantis tam tikras paslaugas ir Jums reikia užsakymų ir klientų, užsiregistruokite Versliukai.lt, susikurkite savo pristatymą ir gaukite daugiau užsakymų.

Visi patenkinti. Kas iš to Versliukai.lt administracijai? Kol kas nieko, bet įgavus tam tikrą masiškumą galima pasiūlyti ir mokamas paslaugas, tad tai yra jų tiesioginė investicija į reklamos verslą.

Tagged:

2 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts