Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

InterjerasInternetasITNamaiStatyba

Niko kaminai – vokiška kokybė už priimtiną kainą

NIKO kaminaiEsame Europos Sąjungos nariai, todėl prekyba su kitomis ES šalimis yra įprastas, natūralus ir neišvengiamas reiškinys. Tai ypač aktualu kalbant apie prekių importą iš Vakarų statybų sektoriui. Lenkiškos statybinės medžiagos ir technologijos yra nebrangios, tačiau kokybės atžvilgiu neabejotinai skiriasi nuo tolimesnių mūsų kaimynų – vokiečių. Taip mano ne vienas statybų ekspertas, kas dieną susiduriantis su rangovais, užsakovais, jų kokybės reikalavimais, pageidavimais bei nusiskundimais.

Kaminai yra ta namo dalis, kurios sąskaita taupyti ne tik, kad neverta, bet ir labai pavojinga. Kamine kilęs suodžių gaisras, dėl prastos kokybės kamino ar jo nepriežiūros, gali pražudyti visą užgyventą turtą, todėl kaminų sistemos privalo būti itin kokybiškos, patikimos ir nuolat prižiūrimos. Čia specialistai rekomenduoja rinktis kiek brangesnius, bet kokybiškesnius gaminius, kuriems suteikiama reali 30 metų garantija. Vieni tokių yra NIKO kaminai. Tai Vokietijos kompanijos keramikiniai kaminai, atitinkantys aukščiausius kokybės reikalavimus, turintys visus reikalingus ES sertifikatus, deklaracijas, CE žymėjimus. NIKO prekinis ženklas Lietuvoje nėra toks žinomas kaip Vokietijoje, Austrijoje ir kitose vakarų šalyse, tačiau statybų specialistai, vertinantys ne tik prekės ženklo žinomumą, jau atrado ir šiuos aukščiausios kokybės vokiškus gaminius.

Kuo skiriasi kiti žinomiausi vokiški kaminai nuo NIKO?, – paklausėme pastarųjų pardavėjų. „Visi gamintojai pasižymi kokybe, garantijomis, asortimento gausa. Rinkoje šie kaminai kaina konkuruoja, rodos, pirmose pozicijose – už žinomo gamintojo vienas populiariausių kamino sistemas NIKO UNI universalios kaminų sistemos yra dažnai pigesnės ir ne keliais šimtais litų, o dar daugiau, jau nekalbant apie tai, kada vyksta kaminų akcijos. “Iš tiesų kaminų kainos yra skirtingos, tačiau ne drastiškai, ne per pusę, nes abu gamintojai yra iš Vokietijos. Nors lietuviams, perkantiems tos pačios paskirties prekę, kaina yra pakankamai jautrus pasirinkimo kriterijus, ir tai suprantama. Kainų atžvilgiu lyginti kaminus pagal prekės ženklus, vien dėl neobjektyvaus jų žinomumo, yra sunkoka, greičiau galima palyginti pagal prekių pagaminimo šalis, nes čia kokybės ir kainos santykio skirtumai akivaizdūs. Vokietijos gamintojai nuolat konkuruoja su Lenkijos ir kitų šalių gamintojais, kurių produkcija daugiau, mažiau pigesnė, tik visuomet reikia priminti palyginti kokį produktą, kokias garantijas už kokią kainą gauni.

5 priežastys, kodėl verta rinktis NIKO kaminus:

  1. Gera kaina už aukščiausią vokišką kokybę. NIKO kaminai kainos atžvilgiu dažnai yra gerokai pigesni už savo „tautiečius“, o tam tikrom svarbiom techninėm savybėm tikrai nemažai pranašesni už kaimynus „lenkus“.
  2. Kaminas yra technologiškai ištobulintas, patikimas, lengvai montuojamas.
  3. Ypatingas dėmesys skiriamas saugumui. NIKO kaminai atlaiko suodžių gaisrą net iki 90 min., tai neginčijamai patvirtina užsienio nepriklausomų laboratorinių tyrimų-bandymų protokolai.
  4. Gamintojas keramikiniams kaminams nustato 30 metų garantiją, žinoma, jie turi būti tinkamai sumontuoti ir tinkamai prižiūrimi.
  5. Plati produkcijos pasiūla yra vienas iš šios kompanijos privalumų. Kaminai gali būti įvairaus diametro, vieno arba dviejų dūmų kanalų, su ventiliacijos kanalais ar be jų ir t.t. Didžiulis asortimentas reiškia, kad išsirinkti sau tinkantį kaminą gali kiekvieno namo savininkas.

Visus NIKO kaminus galima pamatyti internete www.kaminai1.lt tinklalapyje.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts