Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

NamaiPrekybaSveikata ir grožis

Oro drėkintuvo pasirinkimas: kuris geriausias?

oro valytuvai jonizatoriaiOro drėkintuvas namuose gali kur kas labiau pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę. Daugelis žmonių, kurie jau ne pirmus metus naudojasi jo suteikiamais privalumais, džiaugiasi, kad oro valytuvai jonizatoriai visiškai panaikino alergijas, kurios apsunkino gyvenimą. Tiesa, egzistuoja labai platus skirtingų valytuvų pasirinkimas, tad ne visada pavyksta atrasti tikrai gerus, kurie puikiai atliks jiems paskirtą funkciją.

Pateikiame gaires, kurios turėtų kiek palengvinti paieškas.

  1. Drėkintuvų dydžiai.
  2. Drėkinimo būdas.
  3. Kaina.

Priklausomai nuo drėkintuvo dydžio jis gali išvalyti ir skirtingo dydžio patalpas, tad įvertinus, kur jis stovės ir kokio dydžio patalpas reikia valyti – ieškokite atitinkamos įrangos. Juolab, priklausomai nuo patalpos, kurioje dulkių gali būti daugiau arba mažiau – reikia įvertinti valytuvų pasirinkimą. Dažniausiai pasirenkami yra konsoliniai drėkintuvai, kurie sėkmingai drėkina kelis kambarius vienu metu ir taip užtikrina optimalią ir poreikius patenkinančią gyvenimo kokybę. Kuo pats prietaisas yra mažesnis – tuo labiau jis yra pritaikytas mažesnės patalpos vėdinimui. Lyginant ekonomiškai – labiau verta investuoti į didesnį, kuris pasirūpins keliomis patalpomis, nei investuoti į vieną mažą (nors jo kaina ir maža), kuris valys konkretaus kambario orą. Lygiai taip pat oro valytuvai jonizatoriai priklausomai nuo vietos gali būti labiau skirti namams ir labiau biurams.

Įvertinkite ir elektros sąnaudas, kurios virs mokesčiais. Žinoma, jau geriau sumokėti kiek daugiau, tačiau gauti drėkintuvą, kuris reikalauja mažai energijos ir todėl yra ekonomiškas. Dažniausiai A klasės drėkintuvai kainuoja brangiau, tačiau kadangi jo išlaikymas gana greitai atsiperka – tai pigesnis ir kur kas patrauklesnis pasirinkimas.

Kai kuriuose prietaisuose galima įmontuoti į kvapiukus, kurie sklis Jūsų patalpoje ir tuo pačiu sukurs malonią atmosferą. Jie dažniausiai pasirenkami gyvenamuosiuose namuose, kur dėl nuolatinių iš virtuvės bei tualeto patalpų sklindančių kvapų visuose namuose gali būti nemalonus „aromatas“.

Oro valytuvai jonizatoriai – didelis žingsnis link kur kas kokybiškesnio ir malonesnio gyvenimo. Aplink mus esantys daiktai sukelia labai daug dulkių, kurios gali būti kenksmingos mūsų organizmui. Užsitikrinkite, kad gyvenate kokybiškoje aplinkoje.

 

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts