Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

DarbasFinansaiPaslaugos versluiVerslas

Tvarkingos buhalterijos garantas – buhalterinės paslaugos Kaune

buhalterinės paslaugos KauneDaug įmonėms vadovaujančių  žmonių, kartais nepagalvodami pasirenka netinkamą apskaitos tvarkymo būdą ir dažnai nusivilia, kadangi buhalterija būna tvarkoma neprofesionaliai arba tiesiog apleidžiama, o tai neša nemažus nuostolius ir gadina gerą įmonės vardą. Kad taip nenutiktų, jums gali padėti teikiamos buhalterinės paslaugos Kaune, ar kitame mieste. Buhalterinės paslaugos Kaune gali padėti, tiek didelių įmonių, tiek mažų ar individualių įmonių vadovams teisingai pateikti buhalterinę apskaitą ir išvengti bereikalingų rūpesčių ir finansinių netekimų.

Buhalterinė apskaita – žodžiai, kai kuriems žmonėms keliantys nemalonias asociacijas. Daugybė įstatymų, taisyklių, formų, kiekvieną dieną iškylantys vis nauji klausimai. O kur dar ataskaitos mokesčių inspekcijai, kuomet pavėlavus pateikti ataskaitas ar nepadėjus vos vieno parašo, galima sulaukti nemažų nemalonumų ar netgi baudos. Todėl tiksli buhalterinė apskaita labai svarbi kiekvienai veiklą vykdančiai įmonei, nes ji padeda efektyviai valdyti. Apskaitos duomenų pagrindu parengtos finansinės ataskaitos leidžia atsakyti į eilę klausimų: į kokį verslo aspektą reikia susitelkti, siekiant ilgalaikės sėkmės? ar man nepritrūks pinigų? kiek galiu investuoti? ar yra prasmė užsiimti konkrečia veikla? kokius mokesčius ir kada turiu mokėti? Buhalterinė apskaita – yra tam tikrų ūkinių operacijų registravimo ir apibendrinimo sistema. Šios sistemos pagalba galima parengti tikslias ir išsamias finansines ataskaitas savininkui, vadovams, akcininkams, bankams, tiekėjams, VMĮ, SODRAI, kitiems kreditoriams, žinoti savalaikius ir išsamius duomenis, reikalingus priimant ekonominius veiklos sprendimus.

Buhalterinės paslaugos Kaune teikia daug su buhalteriniais klausimais susijusias paslaugas. Buhalterines paslaugas teikiančios įmonės organizuoja buhalterinę apskaitą taip, kad būtų apskaitomos visos piniginės lėšos, prekinės ir materialinės vertybės bei ilgalaikis turtas ir laiku fiksuojamos buhalterinės apskaitos dokumentuose operacijos, susijusios su piniginių lėšų cirkuliacija. Taip pat tvarko įstaigoje įteisintos finansinės veiklos rezultatų apskaitą, skaičiuoja ir užtikrina savalaikį darbo užmokesčio bei kitų išmokėjimų priskaičiavimą aptarnaujamų įstaigų dirbantiesiems, sudaro visas socialinio draudimo atskaitomybės formas, fizinių asmenų pajamų mokesčio metines deklaracijas, sudaro biudžeto projektą, išlaidų bei spec. lėšų sąmatas, etatų ir kontingento ataskaitas, suvestines tarifikacijas aptarnaujamoms įstaigoms. Taip pat, pagal buhalterinius įrašus bei pirminius dokumentus pildo buhalterinės apskaitos formas, patvirtintas Lietuvos Respublikos Finansų ministro įsakymais ir nustatytu laiku pateikia Kultūros, švietimo ir sporto departamentui.

Priimant sprendimą, atiduoti savo buhalteriją tvarkyti įmonėms, teikiančioms buhalterines paslaugas, verta žinoti, kad kiekvieną sudėtingesnį klausimą sprendžia grupė specialistų, dažniausiai mėnesinis mokestis yra mažesnis už individualaus buhalterio išlaikymo kaštus. Šias paslaugas teikiančios įmonės sumažina riziką individualaus buhalterio nekompetencijos atvejus, užtikrina komercinės paslapties apsaugą ir paslaugų sutartis ir galimos žalos riziką padengia civilinės atsakomybės draudimu.

Jeigu verslą lygintume su sportininko organizmu, tai apskaita yra sportininko sveikatos stebėjimas ir tikrinimas, kuriuo remiantis galima pasakyti ar jo organizmas yra sveikas, o sportininkas turi galimybę pasiekti rezultatus, kurių iš jo tikisi treneris, rėmėjai ir žiūrovai.

Tagged:

3 COMMENTS

  1. Puikus ir naudingas straipsnelis, perskaičiau su malonumu. 🙂

  2. Buhalterio darbas ko gero vienas atsakingiausiu. Juk jam tenka ir atsakomybe uz mokesciu mokejima/nemokejima. Kiekvieno darbuotojo darbo uzmokestis reikalauja pasitikslinti apie butent jam priklausancius mokescius ir lengvatas. Zinoma, gerai, kai deklaravus gali atgauti permoka, taciau del buhalterio klaidos po metu susimoketi nepriemoka nenori ne vienas.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts