Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

NamaiStraipsniaiSveikata ir grožisVerslas

Vestuves ir sužadėtuves lydi apsikeitimas žiedais

vestuviniai žiedaiSužadėtuvės ir vestuvės – svarbi proga kiekvienos poros gyvenime. Tai ne tik santykių perkėlimas į kitą, aukštesnį, lygmenį, bet ir didžiulis įsipareigojimas, skatinantis į santykius pažvelgti kur kas rimčiau. Sprendimą tuoktis lemia ir daugelis rūpesčių, susijusių su vestuvių planavimu.

Be begalės atributų, kuriuos reikia pasirinkti, be daugybės darbų, kurie laukia prieš vestuves, reikia išsirinkti ir vestuvinius žiedus. Daugelis porų nuo seno renkasi tradicinius auksinius žiedus, tačiau yra ir tokių, kurie tradicinį auksą iškeičia į baltąjį auksą, sidabrą ar netgi volframą.

Volframas – tai metalas, iš kurio pastaraisiais metais imti gaminti ir vestuviniai žiedai. Šis metalas yra ypač tvirtas, nepakeičia formos, dėvint nesusibraižo, o jo spalva – kaip baltojo aukso ar sidabro. Taip pat per kelis dešimtmečius kito ir žiedų formos. Žinoma, klasikinis variantas madingas visuomet.

Dabar internete gausu vestuvinių žiedų modelių. Galime rasti ir pačių neįprasčiausių akiai, primenančių dėliones ar netgi varžtus. Dažnai vestuviniai žiedai dekoruojami įvairiomis pynėmis, marginami raštais, skirtingais ornamentais ir t. t. Dažnai būsimieji sutuoktiniai pasirenka vestuvinius žiedus su akutėmis: briliantais, deimantais, cirkoniais. Pastarieji dažnai inkrustuojami į merginų žiedus, o vyrai tuo tarpu renkasi kuo labiau klasikinius, patvaresnius ir patogesnius dėvėti žiedus. Visgi nereikėtų pamiršti, kad vestuviniai žiedai turėtų būti ir praktiški, nes juos reikės dėvėti ne vieną ir ne du dešimtmečius.

Paprastai ilgą ar prasmingą dviejų žmonių draugystę vainikuoja dvejos progos – tai sužadėtuvės ir vestuvės. Tik nuo poros pasirinkimo priklauso, kaip jie įprasmins ir paminės šias šventes. Greta visų kitų rūpesčių, lydinčių šias dvejas progas, ne ką mažiau vargo sukelia vestuvinių ir sužadėtuvių žiedų paieška.

Kad tai netaptų varginančiu ir nesutarimų galinčių sukelti veiksniu, reikėtų iš anksto aptarti abiejų pusių norus ir lūkesčius. Pirma, svarbu išsiaiškinti, koks ir kokios spalvos metalas labiausiai patinka. Tai gali būti geltono, raudono ar balto aukso žiedai, galima žiedą pagaminti iš visų 3 aukso atspalvių. O galbūt pora išvis nemėgsta aukso, tad pasirinks ir pasipuoš sidabro ar volframo metalo vestuviniais žiedais. Bene pigiausi variantai – vestuvinius žiedus atsisiųsti iš užsienio arba gaminti iš savo turimo aukso.

Gamintiems žiedams tinka taip vadinamasis „aukso laužas“ – seni sutrūkę, sulūžę papuošalai, auksas, nuimtas nuo dantų ir panašiai. Jei nusprendžiama, jog vestuviniai žiedai bus gaminami, reikia susirasti patikimą ir gerą vardą turintį juvelyrą. Čia padės komentarai internete arba pažįstamų ar draugų rekomenduoti juvelyriškos specialistai.

Nevertėtų rinktis meistrų, besiskelbiančių, kad vestuvinius ar sužadėtuvių žiedus gamina itin pigiai. Gaminantis žiedus, vertėtų išsirinkti ne tik gražų, bet ir praktišką vestuvinių žiedų modelį, kad, kaip sakoma, vėliau mūvint žiedą jis visur nekliūtų. Tačiau bene paprasčiausia vestuvinius žiedus tiesiog nusipirkti.

Tagged:

1 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts