Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos gyventojamsPaslaugos versluiVerslas

Viskas, ką reikia žinoti apie biure laikomus spausdintuvus

spausdintuvaiSiekiant užtikrinti, kad darbas biure bus apgalvotas iki smulkmenų – kiekvienas verslininkas privalo nupirkti įrangą, kuri garantuoja darbų paprastumą ir greitumą. Spausdintuvas, skeneris ir kita įranga privalo būti ergonomiškame biure. Visi biuro reikmenys gali prisidėti prie kur kas kokybiškesnio darbų atlikimo.

Šįkart norime pakalbėti apie kasetes spausdintuvams ir pačius prietaisus. Tai viena tų įrangų, kuri gauna kur kas mažiau dėmesio nei jai turėtų būti skirta. Aptarsime kelias paprastas taisykles, kurios užtikrina, kad pati įranga tarnaus ilgesnį laiko tarpą ir tuo pačiu sėkmingiau.

Kokio spausdintuvo Jums reikia?

Biuro reikmenys ne tik apima labai daug skirtingų prietaisų pasirinkimą, tačiau tuo pačiu ir to pačio prietaiso skirtingų rūšių pasirinkimą. Štai spausdintuvai detaliau taip pat gali būti skiriami į kelias rūšis. Neverta analizuoti visų, kadangi šiuo metu dažniausiai įvertinami tik lazeriniai ir rašaliniai spausdintuvai. Vieni labiau tinka naudoti namuose, o kiti – nuolatiniam ir sekinančiam darbui biure.

Rašalinis spausdintuvas. Jis puikiai spausdina spalvotas nuotraukas, tačiau veikia lėčiau ir garsiau, o tai kai kuriems asmenims sukelia gana didelį diskomfortą. Rašalinis spausdintuvas puikiai tinka atspausdinti įprastą juodą tekstą ant A4 formato lapo. Taip pat spausdinti galima ir ant slidaus popieriaus, tad tai labai puikus pasirinkimas siekiant namuose gamintis nuotraukas ir kitą vaizdinę bei spalvų reikalaujančia medžiagą. Būtina paminėti, kad ypatingai retai naudodami rašalinį spausdintuvą, galite susidurti ir su problemomis – rašalinės kasetės gali uždžiūti.

Lazerinis spausdintuvas. Būtent lazeriniai spausdintuvai yra dažniausiai naudojami biuruose, kadangi veikia tyliai ir spausdina labai greitai. Tai bene patys svarbiausia kriterijai, kuomet jums reikia tokio tipo proceso. Kasetės spausdintuvams dažniausiai kainuoja nedaug. Šiuo atveju pats lazerinis spausdintuvas yra brangesnis, tačiau jo išlaikymas gali kainuoti net kelis kartus pigiau.

Kaip prižiūrėti spausdintuvą?

  • Garsas. Kaip jau minėjome, lazeriniai spausdintuvai veikia kur kas tyliau, taigi greta esantiems asmenims nesukelia jokio diskomforto. Kai kuriems tai labai didelis pliusas, kadangi akustika gali kelti problemų kitiems darbuotojams. Ypač jeigu darbas tos, kuris reikalauja labai didelio susikaupimo. Jeigu įranga pradėjo leisti kažkokį neįprastą garsą – tokiu atveju reikia skubiai tikrinti – kodėl. Kuo greičiau išspręsite problemą – tuo pigiau ji jums kainuos.
  • Spaudinio kokybė. Kuomet spaudinio kokybė pakito ir yra nebe tokia gera, kokia buvo iki šiol – reikia kuo skubiau ieškoti problemos. Šiuo atveju taisymo procesuose greitis visada yra labai svarbus veiksnys.
  • Įstrigimas. Jeigu spausdinimo metu popierius įstrigo – tai labai svarbu, kad spausdintuvas būtų greitai nunešamas pas profesionalus. Strigimo problemų patys žmonės neišspręs. Priešingai, kartais gaunamas dar blogesnis rezultatas.
  • Profilaktika. Naudinga reguliariai kviestis profesionalą, kad jis apžiūrėtų spausdintuvus ir įvertintu, ar įranga veikia kokybiškai ir visos detalės dar vis labai puikios.

Kasetės papildymas

Kasetės spausdintuvams dažniausiai pildomos, kadangi tai ir pigesnis, ir ekologiškesnis pasirinkimas. juolab, pildymo procesas yra labai greitas ir paprastas. Jeigu turite labai daug spausdintuvų – specialistas atvyks į jūsų biurą ir paeis visas kasetes, kurios jau nustojo atlikti joms skirtą darbą.

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts