Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

InterjerasNamai

voniosKas sakė, kad namuose gražiausia erdvė turi būti svetainė ar miegamasis? Žinoma, svetainė – tai jūsų namus reprezentuojantis kambarys, į kurį pirmiausiai kviečiame svečius, tačiau, jeigu svečiams tenka pasinaudoti jūsų vonios kambariu? Tad jau įsivaizduojate, kaip nejauku turėtų būti bet kam įeiti į netvarkingą ir nesuremontuotą vonią. Jeigu jūsų vonia tiesiog prašosi būti suremontuojama, be abejo kils daugybė klausimų – kokias rinktis plyteles, vandens maišytuvus, galiausiai kokį vonios tipą pasirinkti? O šią įrangą rinktis  galima pagal mažiausiai tris kriterijus – formą bei dydį, medžiagą iš kurios pagaminta vonia bei papildomas jos funkcijas.

Vonios tipų šiandien yra įvairių – populiarios ne tik tradicinės stačiakampio formos vonios, bet ir kampinės- trikampės vonios, ovalios ar vidury kambario pastatomos vonios. Pagal formą vonią rinktis reikia atsižvelgiant į kambario dydį, išplanavimą, santechnikos mazgus. Juk patogiai turite sutalpinti vonią, tualetą, skalbimo mašiną, kriauklę ir dar bent porą spintelių higienos reikmenims.  Siauresniame kambaryje geriau atrodys sumažinta stačiakampė vonia, prišlieta prie sienos, o erdvesniame – tiek kampinė, tiek pastatoma vonia.

Galima rinktis ir ne pagal formą , o medžiagą, iš kurios pagamintas korpusas – ar tai bus praktiškasis plienas, plastiškasis vonios akrilas, o gal patvarusis ketus? Iš esmės vonios medžiagą turite rinktis pagal tai, ar žadate auginti šuniuką (tokiu atveju netinka neatsparios įbrėžimams akrilinės vonios), ar mėgstate ilgai mirkti vonioje kai norite atsipalaiduoti (čia tinka ketaus vonia, kadangi ji lėčiau įšyla, bet ir lėčiau atvėsta), ar norite tiesiog paprasčiausio ir praktiškiausios sprendimo renkantis emaliuotą plieno vonią, kurios ir modelių pasirinkimas yra vienas gausiausių.

Galiausiai, tiems, kurie tikrai siekia maksimalaus efekto ir maudynių malonumų, siūloma rinktis ir vonią pagal papildomas masažo funkcijas. Žinoma, tai jau bus investicija į spa lygio malonumus bei maksimalų atsipalaidavimą kada tik pageidavus, tačiau tiems, kurie tik ir svajoja apie tokią galimybę savo namuose, tai gali būti geriausias sprendimas gyvenime.  Hidromasažinių vonių taip pat būna įvairių formų , tad galėsite išsirinkti sau tinkamiausią.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts