Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

NamaiPrekybaTechnologijos

12 svarbių veiksnių, kuriuos privalote žinoti rinkdamiesi buitinę techniką

Pagrindinių buitinės technikos prietaisų įsigijimas – tai labai atsakingas ir svarbus procesas. Todėl prieš pradedant ieškoti naujų buitinės technikos prietaisų, būna pasidomėti į ką vertėtų atsižvelgti ir ko nevalia pamiršti, norint įsigyti labai kokybišką ir ilgai tarnaujančią buitinę techniką.

Prieš pradedant savo apsipirkimo kelionę

Į visą buitinės technikos įsigijimo procesą turėtumėte žvelgti vadovaudamiesi šiuo požiūriu – skirtingai nei kelnes, lempą ar kepurę, buitinę techniką grąžinti yra pakankamai sudėtinga, o kai kuriais atvejais ir visiškai neįmanoma. Būtent todėl vertėtų pasinaudoti labai efektyviais ir praktiškais patarimais, kurie padėtų išvengti papildomų rūpesčių.

Mokykitės iš kitų klaidų

Bendraujant su aplinkiniais žmonėmis buities klausimais, pakankamai dažnai galima išgirsti įvairių nusiskundimų, susijusių su jų kasdien naudojamais buitinės technikos prietaisais. Nors puikiai suprantama, kad tai yra nemalonios žmonių patirtys, kurios neigiamai veikia jų gyvenimo kokybę, iš jų klaidų galima pasimokyti. Jei vieni kenčia nuo netinkamai priimtų sprendimų, kiti gali tai paversti nauda sau. Jei išsiaiškinsite, kokius prietaisus jie naudoja ir kokie yra tokių prietaisų gamintojai bei modeliai, lengviau suprasite, ko turėtumėte vengti. Tą patį galima pasakyti ir apie buitinės technikos prietaisų funkcionalumą, elektros sąnaudas ar detalių ir remonto kainas.

Niekuomet buitinės technikos nepirkite impulsyviai

Pripažinkite tai – jūs bent kartą gyvenime vos neįsigijote automobilio vien todėl, kad jo viduje buvo labai patogūs kavos puodelių laikikliai! To galite išvengti rinkdamiesi buitinės technikos prietaisus, jei iš anksto sudarysite jums svarbiausių funkcijų sąrašą (pvz., nedidelės energijos sąnaudos, ilga garantija ir kt.). Tokį sąrašą visuomet privalote turėti su savimi – nepaisant to, ar keliausite į buitinės technikos parduotuvę, ar naudositės internetinėmis parduotuvėmis. Svarbiausia, kad jūs išsirinktumėte optimaliausius buitinės technikos prietaisus, pasižyminčius puikiu kainos, kokybės ir funkcijų santykiu. Taip pat naudinga palaukti išpardavimų – meto, kuomet prekybininkai stengiasi išparduoti praėjusių metų modelius tam, kad galėtų pirkėjams pasiūlyti naujausią buitinę techniką.

Žinokite save

Vien todėl, kad jūs žiūrite „Top Chef“ laidas, tikrai nereiškia, jog jūs esate vienas iš jų. Jei jūs gyvenate vieni ir retai būnate namuose, tikėtina, kad dažniau valgote iš anksto paruoštą pašildomą maistą, todėl akivaizdu, kad tokiu atveju jums nereikėtų ieškoti pernelyg didelio šaldytuvo. Lygiai tas pats pasakytina ir apie indaplovę – jei retai turite svečių ir per savaitę vargiai susikauptų daugiau nei penkios nešvarios lėkštės bei keli puodeliai, neturėtumėte rinktis daug indų talpinančios indaplovės. Ir tai tik keli elementarūs pavyzdžiai iš daugelio galimų. Svarbiausia, kad jūs pasirinktumėte būtent tokius buitinės technikos prietaisus, kurie geriausiai atitinka jūsų gyvenimo būdą.

Susipažinkite su instrukcija

Jums tikrai nereikia buitinės technikos prietaisų, kurių funkcijų pasitelkimas reikalauja kelių savaičių ar net mėnesių praktikos. Buitinė technika turi mums pagelbėti, o ne mus apsunkinti. Jei jūs rankose laikote instrukciją, kurioje yra pernelyg daug informacijos, ar instrukcija yra parašyta ne viena iš jums suprantamų kalbų, ieškokite toliau, kol surasite jums tinkamiausią buitinės technikos prietaisą.

Būkite tikri, kad nepažeisite savo būsto

Nustebtumėte sužinoję, kiek daug intelektualių žmonių įsigyja buitinės technikos prietaisus, kurie iš tikrųjų neatitinka jų būsto erdvių išmatavimų. Buitinės technikos pardavėjai gali pasakoti nesibaigiančias istorijas apie pirkėjų nenusisekusius pirkinius, kuomet jų įsigyta buitinė technika ne tik netilpdavo į virtuvę, tačiau taip pat negalėdavo būti įnešta pro lauko duris. Todėl renkantis naują buitinę techniką, turite žinoti tikslius savo būsto išmatavimus. Tai jums padės išvengti didelio galvos skausmo ir bereikalingų finansinių nuostolių.

Niekuomet nesusižavėkite išore

Jei renkatės buitinę techniką, turite suprasti, kad ji privalo tikti ne tik jūsų būsto interjerui, tačiau taip pat atitikti ir jūsų konkrečius poreikius. Visuomet yra labai paprasta įsimylėti vieną ar kitą buitinės technikos prietaisą vien dėl jo gražios išorės, tačiau tai neužtikrins, kad jis savo darbą atliks tinkamai ar galės jums pasiūlyti būtiniausias funkcijas. Todėl pirmiausia jūsų prioritetų sąraše turėtų atsidurti kokybė ir funkcionalumas, o ne nuostabus ir patrauklus dizainas.

Klausykitės atidžiai

Niekuomet nelyginkite buitinės technikos prietaisų modelių nepalyginę jų skleidžiamo garso lygio. Kai kurie vartotojai įsigyja buitinę techniką, kurios skleidžiamas garsas tiesiog veda iš proto. Jūs tikrai nenorite investuoti į buitinės technikos prietaisą, kurį įjungę nekantrautumėte jį išjungti.

Patikrinkite dureles

Šaldytuvo durys gali būti atidaromos tiek iš kairės, tiek ir iš dešinės pusės. Prieš nusprendžiant, kokį šaldytuvą norėsite pasirinkti, būtinai įsitikinkite, kad jums patinkančio šaldytuvo modelio durelės atsiveria būtent taip, kaip geriausiai tinka jūsų virtuvei. Be to, svarbu atsižvelgti ir į pačių durelių patvarumą. Jei durelės užsidarys stipriai ir kokybiškai, tuomet tai gali padėti jums sutaupyti ir daugiau elektros energijos.

Pasidomėkite, ką dar turėtumėte įsigyti

Skirtingi buitinės technikos prietaisai veikia labai skirtingai. Be to, kai kuriems buitinės technikos prietaisams reikia papildomų priemonių. Pavyzdžiui, galbūt jūsų pasirinkta viryklė turėtų būti derinama kartu su labai galingu garų surinkėju? O galbūt nauja skalbyklė veikia labai galingai ir jums reikėtų sutvirtinti jos pastatymo vietoje esančią grindų dangą (jei ji stovės antrajame jūsų namo aukšte)? Tuo tarpu džiovyklėms reikia efektyvios ventiliacijos, todėl prieš pasirinkdami naują džiovyklę, turėtumėte pagalvoti, kaip visą tai užtikrinsite savo namuose.

Devyniskart pamatuokite – „dešimtąkart pirkite“

Būti tikriems, kad jūsų naujoji buitinė technika tilps pro duris ar koridorių, nepakanka. Taip pat labai svarbu iš anksto išmatuoti konkretiems buitinės technikos prietaisams skirtas vietas, kartu atsižvelgiant ir į juos supsiančią aplinką. Pavyzdžiui, nepakanka žinoti, kiek vietos reikės pastatyti naujam šaldytuvui. Jūs taip pat privalote būti tikri, kad jo durelės lengvai atsidarys ir joms netrukdys aplink esantys objektai. Tą patį galima pasakyti ir apie indaplovę, orkaitę ar kitus buitinės technikos prietaisus. Žinoma, negali būti pamiršta ir už buitinės technikos prietaisų esanti erdvė, kurios įprastai reikia vamzdžių ar laidų pajungimui.

Pasiruoškite buitinės technikos remontui

Niekuomet nepirkite buitinės technikos prietaisų, prieš tai nepasidomėję, kokie specialistai remontuoja konkrečių prekės ženklų buitinę techniką ir kiek visa tai galėtų kainuoti. Be to, buitinės technikos remonto paslaugų teikėjų kontaktus su savimi turėtume turėti kiekvienas, kadangi niekada negalime žinoti, kuomet mums prireiks profesionalios pagalbos. Pavyzdžiui, jei pastebėsite, kad šaldytuve laikomi maisto produktai kur kas greičiau sugenda, nelaukite, kol problemos taps dar didesnės – kreiptis dėl šaldytuvo remonto paslaugų (https://www.vilniausmeistrai.eu/aptarnaujama-technika/saldytuv%c5%b3-remontas/). Jei indaplovė nebeplaus indų taip, kaip tai darė pradžioje, taip pat nedelskite ir pasinaudokite šios srities specialistų teikiamomis paslaugomis. Visa tai padės jums išsaugoti norimą komforto lygį ir užtikrins pakankamą patogumą jūsų namuose.

Pasiruoškite derėtis

Nauja buitinė technika gali tapti pakankamai brangia investicija. Todėl prieš nuspręsdami, kuriuos buitinės technikos prietaisus jūs pasirinksite, palyginkite jų kainas skirtingose parduotuvėse. Jei kainos akivaizdžiai skirsis, nepamirškite pasitelkti savo derybinių sugebėjimų. Ir atminkite, kad derėtis šiandien galime visur!

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts