Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

InterjerasNamai

Akmens gaminiai: netikėti granito ir medžio deriniai interjere

akmens gaminiaiSenovėje žmonės iš akmens statydavo pilis. Šiandien akmens gaminiai plačiai naudojami interjere, toks pasirinkimas visai nestebina, juk akmuo tai natūralus ir ekologiškas produktas, kuris leidžia sukurti išskirtinį namų stilių. Tiesa, paprastai klasikinio interjero gerbėjai, galvodami apie akmenį, dažniausiai įsivaizduoja marmurą. Marmuras – prabangus pasirinkimas ir reikia pripažinti, kad tikrai ne kiekvienas gali leisti sau tokį malonumą. Kita vertus, jei norisi sukurti išskirtinį interjerą, į pagalbą pasitelkus akmenis, visada galima rinktis granitą.

Dažniausiai granitas yra laikomas paminklų ir antkapių akmeniu, nes vyrauja šiek tiek klaidinga nuomonė, kad tai pats šalčiausias akmuo, kuris visiškai netinka, kuriant namų jaukumą. Visgi, granito akmens gaminiai gali sukurti išties jaukius namus, jei jį derinsite su viena šilčiausių medžiagų – medžiu.

Medžio ir granito duetas atskleidžia abiejų medžiagų individualias estetines savybes ir kuria vientisą namų interjerą. Seniau ši medžiagų kombinacija buvo plačiai naudojama, dedant grindis, tačiau interjero dizaineriai siūlo panaudoti medžio bei granito porą ir baldų gamyboje. Medžio šiluma ir jaukumas puikiai papildo granitą, suteikia jam šilumos bei išryškina natūralias ir unikalias gamtinių medžiagų savybes, pavyzdžiui, raštų bei atspalvių įvairovę. Tad tokia kombinacija padeda sukurti jaukų bei funkcionalų interjerą. Tiesa, jei nusprendėte atnaujinti savo interjerą, medžio ir granito kombinaciją reiktų rinktis atsargiai, paprastai ji puikiai atrodo industrinio ar urbanistinio stiliaus moderniuose namuose, erdviose patalpose, loftuose, meno studijose. Tuo tarpu, mažas butukas ir granitas visiškai „nedraugauja“, ši natūrali medžiaga tik dar labiau suspaus ir apsunkins jūsų namų erdvę.

Be to, reikia paminėti, kad granitas yra praktiškas ir ilgaamžis pasirinkimas, jis pasižymi ypatingu atsparumu mechaniniams pažeidimas ar cheminiam poveikiui, paprasčiau tariant, granitas nebijo cheminių taršalų, įvairiausių rūgščių, todėl drąsiai galima teigti, kad iš granito pagaminti virtuviniai stalviršiai yra amžini.

Granito ir medžio derinys yra puikus pasirinkimas, jei vertinate originalumą, puikų estetinį vaizdą ir ilgaamžiškumą, tiesa, vargu ar įprastoje baldų parduotuvėje rasite tokio tipo baldus, todėl vertėtų pradėti ieškoti patikimo baldų projektuotojo ir gamintojo.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts