Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

AutomobiliaiDarbasFinansaiInternetasITKelionėsPaslaugos gyventojamsPaslaugos versluiStraipsniai

draudimas internetuAutomobilis daugeliui iš mūsų yra labai svarbus ir brangus daiktas. Tad ir automobilio draudimas internetu ar agentūroje yra reikšmingas ir atsakingas žingsnis. Automobilis yra ne tik susisiekimo priemonė, tačiau daugeliui tai labai asmeninis ir brangus pirkinys. Automobilis – tarsi dar vienas Jūsų kambarys. Lietuvoje kiekvienas automobilis turi būti apdraustas, kad galėtų važinėti saugiai ir vairuotojas jaustųsi užtikrintas įvairiose situacijose kelyje.

Interneto galimybės

Vis daugiau vairuotojų renkasi drausti automobilius internetu. Kaip ir gyvybės draudimas internetu, taip ir automobilio gali būti užsakomas tiesiog draudėjo svetainėje ir įsigalioti iškart po apmokėjimo. Tiems, kurie draudžiasi kasmet toje pačioje įmonėje, toks draudimo būdas yra labai patogus ir naudingas. Galima apsidrausti vos per keletą minučių net neišėjus iš namų.

Jei draudžiatės pirmą kartą, Jums derėtų pirmiausia išsirinkti, kokioje agentūroje norėsite apdrausti automobilį. Tam apsispręsti gali padėti įvairios draudimo įmonių skaičiuoklės internete. Jomis naudotis labai paprasta. Į skaičiuoklę  suveskite visus draudėjui rūpimus duomenis: automobilio numerius, pagaminimo metus, markę, spalvą, gyvenamąjį miestą, draudimo sąlygas ir kt. Programa viską suskaičiuos ir per keletą minučių pateiks Jums atsakymą, kokį draudimo polisą šį įmonė gali pasiūlyti būtent Jums. Tai labai puiki programa, nes su ja galite apskaičiuoti, kiek Jūsų automobilio draudimas internetu kainuos įvairiose įmonėse. Atsižvelgdami į gautus rezultatus galėsite išsirinkti sau patį priimtiniausią draudimo variantą.

Naudingi patarimai

Norėdami apdrausti savo automobilį, nepamirškite konsultuotis su profesionaliais draudimo agentais. Programos ir skaičiavimai dar ne viskas. Dažniausiai daug naudingų patarimų ir įvairių  galimybių gali atskleisti draudimo įmonėje dirbantis žmogus. Neturite laiko skambinti į skirtingas draudimo agentūras ir kalbėtis su konsultantais? Užbėkite į draudimo brokerių svetainę, tokią kaip ibrokeris.lt ir sužinokite visas Jums rūpimas smulkmenas vienoje vietoje. Tai interneto puslapis, kuriama pateikta visa reikalinga ir naudinga informacija apie automobilio draudimą. Tai labai patogu, nes galėsite iš konsultanto sužinoti įvairią statistiką ir išsiaiškinti, kokiu draudimu Lietuvoje žmonės naudojasi daugiausiai, bei kokias galimybes siūlo skirtingos agentūros. Be to, savo sritį išmanantis žmogus patars, į ką labiausiai atkreipti dėmesį renkantis draudimo polisą, kad nutikus nelaimingam atsitikimui, neišlįstų neapgalvoti punktai ar padarytos klaidos rašant sutartį su draudimo agentūra. Tokios svetainės, tai vieta, kur žmonės dažniausiai ieško nešališko patarimo ne tik apie tam tikrą draudimo agentūrą, bet ir apie bendrą draudėjų įvaizdį Lietuvoje.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts