Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

AutomobiliaiPaslaugos gyventojamsPaslaugos verslui

Automobilio vaškavimas – ilgalaikės švaros garantas

automobilių remontasKiekvienas norime važinėti gražiu,  išpuoselėtu, tvarkingu automobilių. Jo nepakanka kartas nuo karto nuplauti su vandeniu ir muilu įprastoje plovykloje ar savo kieme. Reikia savo transporto priemonę ir vaškuoti bei poliruoti. Autoservisai Vilniuje, kuriuose teikiama automobilių vaškavimo paslauga, tvirtina kad tai ne tik suteikia transporto priemonei natūralų blizgesį, tačiau taip pat ir padeda apsaugoti kėbulo spalvą nuo neigiamo aplinkos ar mechaninio poveikio.

Vaškuojant automobilį virš dažų susidaro skaidrus blizgus vaško sluoksnis, kuris užpildo nedidukus įbrėžimus ar akmenukų paliktus pažeidimus, padarydamas juos nepastebimus. Taip pat nedidelis vaško sluoksnis efektyviai užkerta kelią naujų smulkių pažeidimų bei korozijos atsiradimui.

Padengti vašku automobiliai tarsi įgauna šarvą, kuris saugo dažus. Kiekvienas autoservisas Vilniuje jums rekomenduos automobilį vaškuoti tik pasislėpus nuo saulės. Jeigu jūsų automobilio kėbulo paviršius yra per daug įkaitęs, tuomet vaškas, kurį ruošiatės naudoti, per greitai išdžius ir jo perteklių taps sunku pašalinti. Be to vienu metu nereikėtų darbuotis daugiau nei su dviem kėbulo elementais. Vašką ant automobilio reikėtų tepti sudrėkintu skudurėliu arba kempine vienos krypties judesiais. Vašką užtepę, leiskite jam džiūti iki tol, kol jis pasidarys matiniu. Tuomet naudodami sausą, švarų, kuo minkštesnį medvilninį skudurėlį pašalinkite susidariusį vaško perteklių. Skudurėlį apverskite arba perlenkite, kad per didelis vaško kiekis netrukdytų vaškavimui. Esantį perteklių nuo skudurėlio dažnai nukratykite arba tiesiog jį vis keiskite nauju. Pabaigę šį procesą, švaria kempine ar skudurėliu ir švelniai patrinkite vietas, kurios liko matinės.

Kiekvieno automobilio kėbulas turi būti vaškuojamas naudojant geriausią, aukščiausios kokybės ir gana natūralų vašką. Tik tuo atvejų iš tikrųjų pamatysite šios procedūros teikiamą naudą. Jūsų automobilio dažytas paviršius bus apsaugomas nuo neigiamo aplinkos poveikio, jis gerokai ilgiau išliks švarus, blizgantis, prie jo mažiau lips įvairūs nešvarumai. Automobilių kėbulus apsaugančio vaško gamintojai teikia rekomendacijas, jog priklausomai nuo to, kaip dažnai plaunate savo automobilį, norint geriausių rezultatų reikėtų neužmiršti vaškuoti transporto priemonę vidutiniškai kas 3 mėnesius. Vaško sluoksnis nėra amžinas ir maždaug per tiek laiko jis nusitrina.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts