Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

AutomobiliaiVerslas

automobiliu nuoma vilniujeIeškote automobilio trumpalaikei nuomai? Vilniuje automobilių nuoma užsiimančių įmonių tikrai per akis, tad ir rinktis yra iš ko. Dažniausiai žmonės, ieškodami nuomojamo automobilio,  ne visiškai gerai žino, ko jiems reikia ir į ką jie turėtų atkreipti dėmesį. Tačiau yra keletas pagrindinių dalykų,  kuriuos reikia žinoti, norint neapsigauti nuomojant automobilį.

* Automobilio tipas. Pirmiausia, ką Jums reikia išsiaiškinti, jeigu Jus domina automobilių nuoma Vilniuje, tai kokio automobilio Jums reikia. Manote, kad tai nelabai svarbu? Jei Jums reikia miniveno arba mikroautobusiuko, tikrai ne visuose nuomos punktuose galėsite  be vargo rasti tokią transporto priemonę. Pirmiausia todėl, kad šio tipo automobilius nuomoja ne visuose punktuose, o jei ir nuomoja, gali būti, kad juos reikia rezervuoti iš anksto.

* Draudimas. Nuomodami automobilį, būtinai pasirūpinkite, kad jis būtų draustas ir tvarkingas.  Žinoma, geriausia, jei automobilis būtų draustas ne privalomuoju civiliniu draudimu, o kasko, nes tokiu atveju galėsite tikrai ramiai ir drąsiai jaustis net ir nuomotoje mašinoje. Taip pat  nepamirškite pasidomėti, ar automobilio techninės apžiūros pažymėjimas vis dar galioja. Neseniai pasikeitusios taisyklės aiškiai sako, jog negaliojanti techninė apžiūra automatiškai reiškia, jog automobilis išregistruojamas. Kartais automobilių nuoma Vilniuje užsiimantys verslininkai turi tiek pasiūlos, jog ne viską taip greitai spėja sužiūrėti, todėl Jums taip pat nereikia atsipalaiduoti.

* Kelionės ribos. Nuomodamiesi automobilį, tiksliai žinokite, kur su juo galėsite važiuoti. Jei Jus domina tik automobilių nuoma Vilniuje, ir nesidairykite į tas agentūras, kurios papildomai nuomoja automobilius ilgesniam laikui kelionėms į užsienį, nes gali būti, kad šiame punkte kainos kiek didesnės nei ten, kur užsiimama tik vietine nuoma.

* Aptarnavimas. Kartais žmonės nuomodami automobilį galvoja, kad prie jo priklauso ir vairuotojas.  Tai ypač aktualu tuomet, kai nuomojate transporto priemonę verslo susitikimams ar šventėms. Būtinai pasiklauskite, ar į nuomos kainą yra įskaičiuotas automobilio vairuotojas, nes nuomos punktų savininkai atvirauja, jog žmonės dažnai pamiršta to pasiteirauti ir užsakę automobilį nustemba, kodėl reikia patiems jį vairuoti.

* Įvertinkite kainą. Nors nuomojate automobilį neilgam laikui, vis tiek susirūpinkite jo kaina. Žinoma, tai neturi būti pats pigiausias variantas. Atminkite, ne retai po žema kaina slepiasi šiokie tokie nesklandumai. Gali būti, jog išsinuomojus itin pigų automobilį bus sunku jį valdyti arba jis  naudos daug kuro. Tačiau ir nepulkite griebti pačio brangiausio varianto, ypač jei nuomojate

automobilį laisvalaikiu. Atvykę į punktą apžiūrėkite automobilius ir pasirinkite realų kainos ir  kokybės santykį.

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts