Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

AutomobiliaiVerslas

nuoma

Nusprendėte leistis į kelių dienų kelionę po Lietuvą, tačiau nenorite to daryti savo nuosavu automobiliu, kuris jūsų manymu nėra tinkamai pritaikytas ilgesnei kelionei ant ratų? Tokiu atveju jums galėtų pagelbėti automobilių nuoma savaitgaliui. O jei tokiomis paslaugomis jums dar nebuvo tekę naudotis, praverstų kelios praktiškos įžvalgos.

Nuspręskite, kas vairuos automobilį

Prieš pasirinkdami automobilį savo būsimai savaitgalio kelionei, turėtumėte pagalvoti ir apie tai, kas jį vairuos. Suprantama, kad žmogus, kuris nuspręs vairuoti išsinuomotą transporto priemonę turės turėti ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Tačiau to nepakaks.

Kiekvienas nuomoto automobilio vairuotojas turėtų atitikti ir tam tikrus automobilių nuomos bendrovių taikomus reikalavimus. Labai dažnai tarp tokių reikalavimų būna ir 21 metų amžius bei 2 metų vairavimo stažas. Todėl jei tokių reikalavimų jūs neatitinkate, turėtumėte iš anksto apie tai pakalbėti su pasirinkta transporto priemonių nuomos bendrove, išsiaiškinant ar jūs galėsite pasinaudoti automobilių nuoma.

Kokį atstumą galėsite nuvykti per parą

Žinoma, jei jūs automobilį eksploatuosite Lietuvos teritorijoje, vargu ar per parą nukaksite labai daug kilometrų, tačiau prieš pradedant savo kelionę, būtų naudinga išsiaiškinti, koks yra konkrečios jūsų pasirinktos automobilių nuomos bendrovės taikomas vienos paros ridos apribojimas.

Kiekviena transporto priemonių nuomos bendrovė nustato tam tikrą kilometražą, kurio automobilį išsinuomojęs vartotojas neturėtų peržengti – priešingu atveju kiekvienas papildomas kilometras yra apmokestinamas papildomai. Labai dažnai yra nustatoma 500 km per parą riba, todėl vertėtų pasistengti tokio kilometražo neviršyti.

Koks bus automobilio nuomos užstatas

Kiekviena bendrovė taiko skirtingo dydžio užstato reikalavimą, tačiau nėra neįprasta, jei prašomo užstato dydis būna lygus KASKO frančizės dydžiui, pvz., 300 EUR. Nors iš pirmo žvilgsnio tokia suma kai kuriems vartotojams gali pasirodyti kaip labai didelė, nereikėtų pamiršti, kad ji yra grąžinama nuomos pabaigoje, jei transporto priemonė yra pristatoma nepažeista.

Tokio užstato reikalavimo galima išvengti, jei nusprendžiama savo kelionei įsigyti papildomą draudimą. Tačiau jei į kelionę jūs leisitės tik savaitgaliui, to padaryti jums nepavyks, nes papildomą draudimą įprastai įsigyti yra siūloma tuomet, kai kelionė yra numatoma ilgesniam nei 7 dienų laikotarpiui.

Kokia bus automobilio nuomos kaina

Automobilio nuomos kaina labai tiesiogiai priklauso nuo pasirinkto automobilio markės ir modelio, jo gamybos metų, funkcionalumo ir nuomos laikotarpio. Yra labai daug veiksnių, kurie nulemia ir transporto priemonės nuomos kainą, todėl prieš pasirinkdami automobilį savo būsimai savaitgalio kelionei, turėtumėte palyginti ir skirtingų nuomotojų taikomą kainodarą.

Kokiu draudimu bus apdraustas automobilis

Jei nuomojatės automobilį, turėtumėte įsitikinti, kad jis yra pilnai apdraustas. Tai reiškia, kad automobiliui turėtų būti taikomas tiek privalomasis civilinis, tiek ir KASKO draudimas. Tai užtikrintų, kad savo kelionės metu jūs jaustumėtės saugiau ir ramiau.

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts