Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos versluiTechnologijosVerslas
pos sistemos

Įprastą kasos aparatą parduotuvėje ar paslaugų prekybos vietoje galima pamatyti vis rečiau. Daugelis verslininkų renkasi šiuolaikinius sprendimus. Tai yra – POS kasos sistemos. Jos leidžia prekybą vykdyti daug paprasčiau ir greičiau. Su Pos sistema jau dirbantys verslininkai žino, jog šiuolaikinės sistemos daug pranašesnės už įprastą kasos aparatą.

Kas sudaro POS sistemas?

Šiuolaikinės, modernios POS kasos sistemos yra sudaromos pagal kliento poreikį. Tačiau dažniausiai komplektacijoje yra keli svarbūs elementai. Pirmiausia, sistemos veikimui reikalingas kompiuteris. Tai yra svarbiausias elementas, kurį reikėtų rinktis pagal reikalingas funkcijas. Jeigu papildomų funkcijų savo veikloje Jums nereikės, pakaks paprasto kompiuterio. Tačiau taip pat galima rinktis specialų POS kompiuterį arba tokį, kuris yra kartu su liečiamu ekranu. Pastarasis dažniausiai naudojamas kavinėse ir restoranuose. Tokio kompiuterio pagalba padavėjai suvedinėja užsakymus į sistemą ir atlieka operacijų apmokėjimus.

Taip pat POS sistemai reikalingas kasos aparatas ir speciali programinė įranga. Taip pat prie  šios kasos sistemos gali būti naudojamas brūkšninių kodų skeneris, banko kortelių skaitymo terminalas ar kiti papildomi įrangos pasirinkimai.

Kodėl verta rinktis POS sprendimus?

Pos sistemos jau ne vieną dešimtį metų naudojamos įvairiose pasaulio šalyse. Po truputį rinką užkovojantys POS Sprendimai pirmiausia vertinami dėl savo paprastumo, šiuolaikiškumo ir veiklos efektyvumo didinimo. Šiandien PO sistemos yra parduodamas įvairių komplektacijų ir modifikacijų. Klientai, priklausomai nuo savo veiklos dydžio ir specifikos, gali pasirinkti sau labiausiai tinkamą komplektaciją. Priklausomai nuo to, kokia įranga naudojama, POS sistemos vertinamos dėl kelių svarbiausių funkcijų ir privalumų.

    • Visos kasos funkcijos. Labai patogu, kad POS kasos sistemos užtikrina įvairių funkcijų veikimą patogiai ir efektyviai.

    • Nuolaidos. Labai patogu, kad su POS sistemomis galima administruoti nuolaidų sistemas. Sukonfigūruotas aparatas nuskenuoja nuolaidų korteles ir automatiškai pritaiko nuolaidą.

    • Sąskaitos faktūros. Dirbant su POS sistemomis galite sąskaitas faktūras perduoti savo buhalterinei programai bei atspausdinti faktūras klientams.

    • Nereikia interneto. Dažnai manoma, kad POS kasos sistemos veikia tik tuomet, kai yra internetas. Tačiau šių sistemų vienas svarbiausių privalumų ir yra tai, kad jos veikimas nepriklauso nuo interneto. Net nesant interneto ryšiui, kasos aparatu galima naudotis, veikia visos jo funkcijos.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts