Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

ITKelionėsPaslaugos gyventojamsPrekybaVerslas

aviabilietaiAviabilietai į pačius įvairiausius, tolimus pasaulio kampelius tam tikrai kategorijai žmonių, kuriems keliauti yra gyvenimo būdas, paprastai prilygsta netikėtai surastai didžiulei, pilnai aukso skryniai. Juk dažniausiai tokie aviabilietai pareikalauja nemažų investicijų, kurios kai kuriems tokio charakterio asmenims, kelionių mėgėjams, būna visiškai neįkandamos. Taupyti skrydžiui į savo svajonių miestus arba šalis gali tekti ne vieną mėnesį, taigi nesunku įsivaizduoti, ką galėtų jausti toks žmogus, ilgai ir atkakliai taupęs pinigus, kai pagaliau pamato, jog, pavyzdžiui, aviabilietai i JAV jau neabejotinai yra jo kišenėje. Taigi, apie kokias šalis dažnai svajoja tie asmenys, kuriuos galima būtų pavadinti turistais – profesionalais ir į kokius miestus lietuvių perkami aviabilietai greitai galėtų tapti tokiais pat įprastais kaip, tarkime, vietos, kuriame nuolatos gyvenama, viešojo transporto bilietai.

Žmonėms, kuriems kelionės yra kaip duona kasdieninė, be kurios būtų sudėtinga išgyventi, paprastai labai imponuoja Marokas. Ši monarchinė karalystė yra Afrikoje, palyginti tikrai įkandami daugeliui aviabilietai Maroka leidžia pasiekti taupant ganėtinai trumpai. Šis privalumas suteikia galimybę greitai susipažinti su neįtikėtina, nedaug žmogaus paliesta gamta, tarkime, nuostabaus grožio serpantinais, tikriausiai kiekvienam europiečiui girdėta Sacharos dykuma, hipnotizuojantį garsą skleidžiančiais bei akis iš karto prikaustančiais kriokliais ir dar daugybe nematytų gamtos stebuklų. Žinoma, šiai šaliai nedaug garbės suteikia čia nelegaliai pagaminami milžiniški kiekiai hašišo, kuris ne tik pardavinėjamas pačioje šalyje beveik visiškai akivaizdžiai, bet ir siunčiamas į Europą.

Kelionių lėktuvu paslaugas siūlančios bendrovės paprastai bendradarbiauja su turizmo agentūromis, per kurias galima užsisakyti trokštamą kelionę pageidaujamomis sąlygomis. Tarkime, bendradarbiaudama pagrinde su trimis oro linijų kompanijomis, per kurias gali būti įsigijami aviabilietai, West Express turizmo agentūra gauna galimybę pasiūlyti savo klientams pigesnius kelionių paketus, nes skrydžiai pareikalauja mažesnių nei įprasta sąnaudų. Lygiai taip pat, tarkime, Kauno oro uostas bendradarbiauja su tam tikru skaičiumi oro linijų paslaugas teikiančių bendravių ir iš to abi pusės gauna tam tikrą naudą. Taigi, užsisakant kelionę per turizmo agentūrą gaunamas sudėtingas, jau su visomis smulkmenomis paruoštas paketas, kas suteikia galimybę nesirūpinti įvairiomis detalėmis, svarbiomis malonioms bei jokių nesusipratimų nesukeliančiomis atostogoms. Visgi prisiekę keliautojai dažnai mėgsta patys sau susiorganizuoti kelionę tam, kad ji ne tik atitiktų pageidaujamų sąnaudų dydį, bet ir leistų pamatyti galbūt nestandartines, turistų retai lankomas vietoves.

Kita vertus, šiuo metu palyginti dažnai lietuvių perkami aviabilietai Airija – Lietuva paprastai reikalingi ne dėl turizmo, bet galimybės užsidirbti daugiau negu tėvynėje. Ši šalis yra pakankamai įdomi, visgi lietuvių akyse ji daugiau imponuoja savo aukšto lygio ekonomika, taip pat Airija galėtų būti ir pavyzdžiu, kaip maža šalis per sąlyginai trumpą laiką pajėgia finansiniu požiūriu labai  tvirtai atsistoti ant kojų. Pakankamai dažnai lietuvių – ne profesionalių keliautojų yra perkami aviabilietai Graikija – Lietuva. Ši šalis yra labai žinoma tarp turistų, todėl netikėtų, kartais nemalonių staigmenų joje nesunku išvengti, taip pat  pasižymi įstabia, beveik kiekvienam sąlyginai girdėta istorija, labai tinkamu atostogoms klimatu bei puikia virtuve, dėl to, galima teigti, ji tiesiog idealiai tinka žmonėms, norintiems atsikvėpti nuo darbų ir ramiai pailsėti.

Taigi, tikriausiai mažai kas galėtų nepritarti, jog perkami aviabilietai, skirti atostogoms, visada privalo atitikti pačio keliautojo tikslus, vidinį mąstymą, nes, priešingu atveju, gali tekti stipriai nusivilti. Tarkime, žmogus, pageidaujantis kelionėje patirti kuo daugiau netikėtumų, iš vidaus susipažinti su šalies kultūra, gali nusiminti pamatęs, kad turi galimybę išvysti tik keletą dažniausiai lankomų vietų. Tuo tarpu turistą, trokštantį pailsėti pakeitus aplinką, energingas atostogų pasirinktoje šalyje grafikas gali tik erzinti. Taigi, tegu mūsų perkami aviabilietai visada atitinka norus!

Tagged:

2 COMMENTS

  1. kodėl daugelis keliautojų ano, kad pirkti oro uoste gali būti ženkliai pigiau. Deja, tokiems, dažniausiai tenka nusvilti, nes oro uostai už lėktuvo bilietų pardavimą ima administravimo mokestį, skirtingą, bet vis dėlto papildomą mokestį, todėl, perkantiems lėktuvo bilietus tik pirmą kartą, vertėtų pasitarti su artimaisiais, draugais ar pažįstamais, kad nepadaryti klaidos, kuri, vėliau gali kainuoti daugiau nei tikėjotės 🙂

  2. Dabar tiek visokių pasiūlymų yra, kad galima tikrai pigiai nusipirkti lėktuvo bilietus į įvairias pasaulio šalis. Na, o prieš perkant bilietus svarbu tinkamai pasirinkti šalį ir nuspręsti kokio poilsio norite. Ir tikrai nereikės nusivilti 🙂

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts