Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

NamaiPaslaugos gyventojamsVerslas

„Žiemos atostogos Lietuvoje? Jūs turbūt juokaujate?“, – pasakytų bet kuris vidurinės klasės lietuvis, skersai išilgai išmaišęs Šiaurės Afrikos šalis ir Pietryčių Aziją. Tai visiškai įmanoma ir normalu, pasakytų Druskininkų verslininkai ir šio miesto gerbėjai, kurie savaitę laiko gali rasti ką veikti šiame ramiame Lietuvos kampelyje.

Pasvarstykime. Kambarių nuoma Druskininkuose nėra labai brangi žiemą, nes turizmo sezonas – vasarą. Taigi kainos normalizuojasi, lyginant su vasaros laikotarpiu. Pramogos? Jos niekur nedingsta, maža to, atsiranda papildomų – slidinėjimas gryname ore, nors galima ir uždarose patalpose.

Druskininkuose galima ilsėtis ir žiemą. Tą patvirtins visi, kas ryžosi ten nuvykti šaltuoju periodu.

Didžiausia problema – kur gyventi per atostogas gali būti išsprendžiama labai paprastai. Kambarių nuoma Druskininkuose yra pigiausias variantas. Taip pat galima gyventi svečių namuose, kur dar net pusryčius duoda, arba normaliame viešbutyje. Tiesa, čia jau reikia daugiau finansų. Kitas būdas – gyventi aplinkinėse kaimo sodybose, ypač, jei vykstama grupėmis ar su draugais. Vidury savaitės paprastai daug užsakymų nėra, tad ilgesniam laikui galima gauti geras kainas, kurios, padalinus visiems gyventojams lygiomis dalimis, nebus labai jau bauginančios.

Kaip tokius apartamentus rasti? Aišku, internete. Yra ne vienas skelbimų puslapis, kuris užsiima kambarių nuoma ir jos reklama. Štai pavyzdžiui Smilteles.lt (Kambariu-nuoma.lt) rasite ne vieną kambarį, kurį vietos verslininkai yra pasiruošę išnuomoti Druskininkuose.

Kambarių nuoma Druskininkai nusileidžia Palangai ar Šventajai vasaros sezonu, tačiau pasirinkti yra iš ko. Vietos verslininkai, tiek smulkieji, tiek vidutiniai ir stambieji yra suinteresuoti kuo didesniu gyventojų srautu, nes jiems galima pasiūlyti nemažai papildomų paslaugų, pirmiausiai SPA ir sveikatingumo, tada grožio paslaugų, maitinimą ir aktyvias pramogas.

Druskininkai turi beveik viską – sanatorijas su gydyklomis, SPA, grožio salonus, barus, kavines, pramogų parkus, taip pat gryną orą ir ramybę. Pušynas, dviračių takai, žiemą virstantys slidinėjimo takeliais, sukuria ypatingą atostogų atmosferą.

Štai dėl to dar galima ginčytis su atostogas užsienyje planuojančiais tautiečiais, ar verta žiemą tas 5-6 laisvas dienas praleisti turiningai ir atsipalaiduoti nuo kasdieninės rutinos.

Druskininkai laukia Jūsų visada – tiek vasarą, tiek žiemą svetingai nusiteikę ir su įvairiomis pramogomis.

Tagged:

1 COMMENTS

  1. Atgalinis pranešimas: Nauja SEO straipsnių karta

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts