Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

InterjerasPaslaugos versluiPrekybaVerslas
biuro baldai ReikejoVakar„Reikėjo vakar” jau yra tapęs verslo folkloru. Jei užsakomos prekės, jų „reikėjo vakar“; jei įmonė turi verslo užduotį, ją „reikėjo įvykdyti vakar“ ir t.t. Neišnaudota valanda ar diena tolygu prarastai galimybei uždirbti. Jei pradedate verslą, negalite švaistyti nė akimirkos ir biurą turite atidaryti kuo greičiau. Tačiau atidaryti biurą – didelis darbas. Nepakanka vien įsigyti patalpas ir nusisamdyti darbuotojus, reikia ir įsirengti biurą.
Nors patalpų įsigijimo ir darbuotojų atrankos pagreitinti negalite, tačiau įrengiant biurą, galima sutaupyti laiko ir negaišti jo biuro baldų paieškai. Kaip? Baldų gamybos įmonė reikejovakar.lt garsųjį lietuviško verslo posakį pavertė ne tik pavadinimu, bet ir verslo principu. Jei norite įsikurti šiandien, ši biuro baldų gamybos įmonė – jūsų atsakymas. Įmonė teikia unikalią paslaugą branginantiems laiką: jie specializuojasi skubioje ofiso baldų gamyboje. Vos per 1-3 dienas po užsakymo jūsų darbuotojų jau lauks pilnai paruošta darbo vieta. Tai išties ofiso baldai, kurių reikėjo vakar.
Kaip reikejovakar.lt pasiekė tokį operatyvumą? Įmonė atkreipė dėmesį į šiandieninio verslo specifiką, kuriam kiekviena iššvaistyta diena yra didelė prabanga, ir pasirinko ypatingą verslo modelį, kuris patenkintų verslo klientų poreikius. Tai operatyvi ofiso baldų gamyba.
Baldai biurui gaminami iš ruošinių, sandėliuojamų įmonės patalpose. Ruošinius pakanka sukomplektuoti ir sumontuoti atsižvelgiant į kliento poreikius ir norus. Skubūs biuro baldai gaminami iš dviejų klasikinių spalvų ruošinių, puikiai derančių su dauguma standartinių biurų interjerų. Jei jums reikalingi stalai biurui, reikejovakar.lt ne tik pasiūlys tinkamiausią stalo modelį ir dydį, bet ir pagal poreikius sukomplektuos stalčių dėžes, dokumentų lentynas bei įrengs stalų pertvaras. Jei jūsų biuras jau atidarytas ir pilnai įrengtas, tačiau plečiantis verslui skubiai prireikė priimti naują darbuotoją, reikėjovakar.lt pasirūpins, kad jūsų darbuotojas jau po poros dienų turėtų pilnai įrengtą darbo vietą. Įmonė taip pat siūlo platų kitų ofiso baldų pasirinkimą ir operatyvią jų gamybą.
Reikejovakar.lt sugebėjo įžvelgti specifinį biuro baldų gamybos poreikį ir pasiūlė tinkamą ir operatyvų sprendimą – kokybiškus baldus ofisui per itin trumpą 1-3 dienų laikotarpį, tiems, kam „reikėjo vakar, šiandien prisiminė ir užsakė, o rytoj gavo.“
Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts