Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos versluiVerslas

Vizitinės kortelės – paprastas būdas pristatyti save

vizitinės kortelėsNors šių dienų gyvenime popierinius daiktus – knygas, žurnalus, laiškus – baigia išstumti elektroniniai jų pakaitalai, visgi vizitinės kortelės išlieka nepakeičiamos. Nuo jų apsikeitimo prasideda verslo pokalbiai, jomis save pristatote bei primenate apie save klientui. Galų gale, kokybiškos ir tikslingai paruoštos vizitinės kortelės kuria įmonės įvaizdį ar supažindina su veikla, ne tik suteikia svarbiausius kontaktinius duomenis.

Vizitinių kortelių gamyba, tiksliau visas procesas nuo idėjos galvoje iki atspausdinto galutinio varianto rankose, yra trumpesnis nei gali pasirodyti iš pradžių. Kiekvienas, turintis priėjimą prie interneto, gali susikurti savo korteles per kelias minutes tiesiog sėdint prie kompiuterio. Ir tam tikrai nereikia gilių kompiuterinių žinių ar grafinio modeliavimo įgūdžių.

Vizitinių kortelių gamyba užsiimančios įmonės turi savo internetines svetaines, kuriose galima rinktis iš nemokamų šablonų, kurie skiriasi dizainu, tematika, spalvomis ir kitais elementais. Tad nebūtina net sukti galvos ką, be kontaktinių duomenų, norisi pavaizduoti kortelėje – tereikia išsirinkti kas iš siūlomų variantų labiausiai atitinka jūsų sritį ar asmeninį skonį. Nors profesionalūs dizaineriai gali sukurti išskirtinį dizainą, tačiau tai kainuoja papildomus pinigus, o iš anksto turint aiškią vizitinės kortelės viziją mintyse, lengvai tą įgyvendinti galima patiems keliais pelės klavišų paspaudimais.

Išsirinkus dizaino šabloną, tereikia suvesti visus kontaktinius duomenis, kurie būtų naudingi jūsų klientams ar verslo partneriams. Taip pat pravartu panaudoti įmonės logotipą ar nedidelį vaizdinį elementą, kuris atitiktų veiklos tematiką ar atspindėtų  jūsų asmenybę. Floristui tai galėtų būti gėlė, šaldytuvų gamintojams – snaigė, o užkietėjusiam ekologijos šalininkui – tiesiog žalios spalvos fragmentas. Iliustracija padarys kortelę išvaizdesnę, ją gavęs žmogus geriau įsimins joje esančią informaciją.

Svarbiausia būti kūrybiškais, bet pernelyg neįsijausti. Vizitinių kortelių gamyba užtrunka neilgai, tačiau reikia neskubėti priimti sprendimų gerai jų neapsvarsčius. Galima išsirinkti skirtingų rūšių kortelių formas, spalvas, teksto parametrus ir jo išdėstymą, galų gale net patį popierių (ar kitą medžiagą, pavyzdžiui plastiką). Turint tiek daug pasirinkimų galima sukurti pernelyg sudėtingą, perkrautą informacija įmantrią kortelę, kai galbūt būtų užtekę tiesiog paprastos, baltos kortelės su keliomis eilutėmis teksto.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts