Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

InterjerasVerslas

Biuro kėdės išrinkimas Jūsų ofiso direktoriui

biuro kėdė direktoriuiBiuro kėdės rinkimai – tikrai atsakingas momentas. Pasitaiko atvejų, kai ją renkant atsakingam asmeniui: vadovui, įmonės valdytojui, generaliniam direktoriui ir kitiems įtakingiems žmonėms pasitelkiamos ne tik dizainerių, pačių būsimų vartotojų nuomonės, bet ir internete esančios žinios. Svarbu, kad pasirinkta kėdė ne tik būtų patogi, bet ir moderni, turinti pakankamai funkcijų, kad tikrai būtų gera joje sėdint dirbti. Aišku retai, tačiau pasitaiko atveju, kad šis baldas tampa pagrindiniu ofiso pirkiniu bei akcentu, tačiau jį derėtų derinti su interjere vyraujančiu stiliumi, stalu, prie kurio ji stovės bei kitais baldais. Šiuos patarimus tikrai rasite ne tik internete, išgirsite iš dizainerių lūpų, bet ir sužinosite perskaitę šį straipsnį.

Visų pirmą reikia rasti tinkamą vietą darbo stalui, o tada jau ieškoti ir derinti, kur bus biuro kėdės vieta. Atsakingam įmonėje asmeniui priklauso ir geriausias darbo kabinetas. Tad jame turėtų būti nemaži langai, kad ilsinant akis būtų galima pasigėrėti vaizdu pro langą. Tikrai niekas neatsisakys vaizdą į kaimynų langus iškeisti į miesto panoramą, parką, upės pakrantę ir pan. O ir dirbti yra produktyviau, kai į patalpas patenka pakankamai saulės šviesos. Žinoma, šis patarimas taikomas ir visų darbuotojui darbinės aplinkos kūrimui. Nereikia pamiršti pasirūpinti ir geru patalpų vėdinimų, kad dirbančios smegenys būtų aprūpinamos reikiamu kiekiu deguonies.

Patogios biuro kėdės – tai ne tik gera sveikata, svarbiausia – sveikas stuburas, bet ir kokybiškas darbas ir garantuotas jo našumas. Renkantis biuro stalą bei kėdę darbuotojui, kuris dažnai dirbs kompiuteriu, būtina atsižvelgti, kad monitoriaus viršus būtų akių lygyje ar šiek tiek žemiau, o atstumas tarp veido bei monitoriaus lygus apie 60 cm. Svarbu, kad biuro kėdė turėtų atramėlę kojoms, atkaltes rankoms pasidėti bei reguliuojamą atkaltę, kuri padės išvengti nugaros skausmo bei sumažins stuburui tenkantį krūvį.

Taip pat nereikia pamiršti apie kėdes lankytojams, nes į viršininko kabinetą dažnai užeina ne tik darbuotojai, bet ir kiti verslo partneriai. Todėl reikia nepamiršti ir panašaus atitikmens kėdžių svečiams. Atminkite, kad tinkamai įrengtas darbo kabinetas – tai įvaizdžio bei kokybiško darbo atspindys bei rezultatas.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts