Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

FinansaiInternetasNamaiPaslaugos gyventojamsStraipsniaiSveikata ir grožis

Ar pastebėjote, jog kiekvienais metais vis sunkiau rinkti dovanas Kalėdoms, ypač jei žmonių ratas, kuriems dovanojame nesikeičia jau kelis metus iš eilės. Šventinė dovanų karštinė nebekelia malonumo, o tik galvos skausmą. Tad ką daryti, kad jūsų dovanojamos kalėdinės dovanos išsiskirtų iš tų pilkų prekybų lentynose pardavinėjamų niekučių?

Žvakės, net kuomet dovanojate jas žvakių mylėtojui yra pernelyg nuspėjama, ypač jei tai jau buvo ne kartą dovanota. Tas pats su dušo priemonėmis, maisto krepšeliais, kalendoriais  ir pan. Daugeliui žmonių mintis, jog „šiais metais reikia būti kuklesniems“ reiškia, jog sugrįžtama prie seniau išbandytų dovanų, arba perdovanojamos prieš metus gautos nepatikusios dovanos. Bet gal bent šiemet nebūkime banalūs ir pabandykime į dovanas pažvelgti su polėkiu. Juk dovanos yra dėmesys žmogui, meilės, supratimo ir draugystės išraiška.

Rankų darbo kalėdinės dovanos visuomet mielos ir paprastos, bet pavergiančios širdį. Tad jei turite pomėgį megzti, siūti, siuvinėti, verti papuošalus – pirmyn, tai puiki ir originali dovana. Arba padarykite dailų rėmelį (dekupažu) ir įrėminkite savo ir dovanos gavėjo nuotrauką primenančią geras dienas, šventę ar tiesiog ką dviese dažnai prisimenate. Tai puiki ir bet kokios kitos, pvz gimtadienio dovanos idėja.

Ar kada pagalvojote, jog geriausia dovana būtų jaunystė? Nors jaunystės nenupirksime, tačiau galime sugrąžinti laiką atgal ir padovanoti kažką kas primintų geriausius jaunystės laikus – tų laikų kompaktinę plokštelę, saldainius, kavos pakelį. Arba padovanokite mėgstamą kremą, valiklį, dėžutėje dekoruotoje taip, kaip vaikystės saldainių dėžutė ar mėgstamas stalo žaidimas. Potekstė, ypač jei dovanojate kremą, aiški – naudok ir būsi tokia graži kaip tada jaunystėje. Aišku, reikia būti  atsargiems, yra moterų kurios gali tai suprasti kaip įžeidimą („aš nebesu tokia graži“), todėl renkant dovanas reikia gerai pažinoti žmogų ir rinkti asmenines dovanas, tokios kurios sukeltų tik teigiamus jausmus.

Nesvarbu kokia šventė artėtų, ar gimtadienis, ar kalėdos, ar koks įspūdingas jubiliejus, visuomet rinkite dovanas su meile. Nuoširdi dovanos gavėjo šypsena atperka visą įdėtą vargą ir darbą. Gerų švenčių!

Tagged:

3 COMMENTS

  1. Žinoma, dovanodami kalėdines dovanas tikrai nė vienas nenorime atrodyti banalūs ir įteikti kažką, kas atgultų į giliausią lentyną tam, kad tiesiog nesipainiotų akyse. Todėl siūlau peržvelgti dar keletą originalių kalėdinių dovanų idėjų.

  2. Nieko nėra nuostabesnio, nei gauti lietuvių kurtą gaminį. Vien tik pagalvojus, kad daikto idėja generuota lietuvio, viskas padaryta nuo nulio – yra nuostabu. Ieškokite lietuvių kurtų gaminių, pateikimu jie niekuo nenusileidžia užsienio gamintojams, dažnai dar ir geriau padaro.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts