Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Namai

Butai Vilniuje ir praktiniai brokerių patarimai

butai VilniujeSparčiai auganti nekilnojamojo turto rinka suteikia plačias galimybes rinktis – butai Vilniuje atitinka net ir išrankiausių klientų poreikius. Vis dėlto, jei norite išvengti nemalonumų ateityje ir ilgus metus džiaugtis svajonių namais, negalite skubėti – nekilnojamojo turto brokeriai teigia, kad viena didžiausių nepatyrusių pirkėjų klaidų – vadovavimasis emocijomis ir neracionalus savo galimybių įvertinimas.

Rajono pasirinkimas

Svajonių namai turi įgyvendinti daug atskirų kriterijų. Nekilnojamojo turto brokeriai teigia, kad bene svarbiausias klausimas – kuriame rajone norite gyventi? Jei butą galite susiremontuoti ir radikaliai pakeisti jo stilių, gyvenamosios erdvės nepakeisite. Kiekvienas sostinės mikrorajonas turi savų pranašumų ir trūkumų, todėl neskubėkite priimti galutinio sprendimo. Be to, priklausomai nuo rajono, butai Vilniuje skiriasi savo kainomis, pvz., patys brangiausi namai siejami su senamiesčiu. Vertindami sostinės rajonus, pagalvokite ne tik apie savo, bet ir apie savo šeimos poreikius, pvz., jei greitu metu galvojate apie šeimos pagausėjimą, greičiausiai, norėsite, kad šalia namų būtų dailus parkas ar jauki teritorija ramiems pasivaikščiojimams su šeima.

Kvadratūra ir išplanavimas

Pagalvokite, kelių kambarių ir kokios kvadratūros buto norite. Jei šiuo metu esate vienišas ir jūsų poreikiai minimalūs, puikus sprendimas – vieno kambario butas. Be to, pastarieji vertinami ir kaip didelę investicinę naudą turintys būstai, kuriuos ateityje bus lengva išnuomoti. Jei turite antrąją pusę, tačiau artimiausiu metu negalvojate apie šeimos pagausėjimą, praktiškiausias sprendimas – dviejų kambarių butai Vilniuje. Priklausomai nuo poreikių, galite rinktis tiek erdvesnius, tiek mažesnius dviejų kambarių butus. Jei turite mažamečių vaikų ir ieškote didesnio buto, jums bus reikalingas 3 ar 4 kambarių butas. Visais atvejais, prieš priimdami galutinį sprendimą, turėtumėte pasitarti su nekilnojamojo turto brokeriais ir finansų analitikais.

Pilna ar dalinė apdaila?

Kitas svarbus aspektas – apdaila. Šiandien galite rinktis tiek dalinės, tiek pilnos apdailos butus. Jei turite aiškią interjero viziją ir nebijote papildomų išlaidų, galite savarankiškai planuoti interjero darbus ir susikurti svajonių namus. Jei jūsų poreikiai nėra dideli, galite rinktis iš gana plačios pilnai įrengtų būstų pasiūlos. Be to, šis sprendimas užtikrina greitesnį persikėlimą į naują vietą. Vertinant ekonominę pusę, nekilnojamojo turto brokeriai teigia, kad pilnai įrengti butai yra finansiškai naudingesnis sprendimas, kadangi individuali baldų gamyba ir būsto apdailos darbai reikalauja gana didelių investicijų. Nepamirškite ir laiko sąnaudų – buto įrengimas gali pareikalauti ne vieno mėnesio darbo.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts