Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

El. komercijaInternetasITPaslaugos versluiPrekybaVerslas

elektroniniu parduotuviu nuomaKaip tapti sėkmingu verslininku? Taupyti savus pinigus ten, kur galima. Ne maistui, ne reklamai, o tam tikroms techninėms priemonėms. Pavyzdžiui, elektroninės parduotuvės sukūrimui.

Tai yra visiškai įmanoma, nes dabar Lietuvoje siūloma nauja paslauga – elektroninių parduotuvių nuoma. El. parduotuvės nuoma yra paslauga, kuri leidžia naudotis el. parduotuve iš kūrėjo serverio. Tai reiškia, kad kodas nėra perduodamas užsakovui, o lieka pas kūrėja. Dėl to ir yra vadinama nuoma, nors gatava parduotuve niekas naudotis ir neleidžia.

Nori prekiauti internetu? Išsinuomoji el. parduotuvę ir tam tikrą jos išvaizdą už 39 Lt per mėnesį ir vykdai savo veiklą. Viskas gana elementaru. Paslaugos teikėjas padeda susitvarkyti su technine parduotuvės dalimi, ją nuolatos tobulina, o pačiam reikia rūpintis tik užsakymais ir savo verslo reklama.

Tokios išsinuomotos el. parduotuvės išvaizda nėra unikali. Tai reiškia, kad galite rasti Lietuvoje ir pasaulyje labai panašios išvaizdos el. parduotuvių, tik su skirtingais logotipais ir, aišku, prekėmis bei informacija. Jei tai nesudaro didelių kliūčių, reiškia elektroninių parduotuvių nuoma galite naudotis drąsiai.

Tokia el parduotuvė yra skirta nedidelei prekybai. Nedidelė – 500-3000 prekių. Esant didesniems kiekiams, gali būti sudėtingiau valdyti pačias prekes ir užsakymus, o taip pat būtų išnaudojamas duomenų srautas ir vieta serveryje, kurie yra ribojami (20 GB vietos serveryje ir 15 GB interneto duomenų srauto).

Elektroninių parduotuvių nuoma kainuoja labai nedaug – 39 litai per mėnesį. Tai yra 468 litai per metus. Tokią sumą gali sau leisti bet kuris verslininkas, net neturintis įmonės, ir tam tikromis prekėmis prekiaujantis iš namų. Dėl šios priežasties ši paslauga yra labai priimtina pradedantiesiems verslininkams, kurie stengiasi pradėti savo verslą pagal verslo liudijimą arba individualią veiklą. Aišku ji tinka ir smulkiesiems bei vidutiniams verslininkams. Stambesniems prekeiviams yra taikomas kitas mėnesinis mokestis – 149 litai per mėnesį.

Elektroninių parduotuvių nuoma yra naujas verslas, tad apie jį žino dar nedaugelis. Labai nemažai verslininkų vis dar įsitikinę, kad sukurti ir paleisti interneto parduotuvę kainuoja 2000-5000 litų, užtrunka keli mėnesiai, ir reikia nusiteikti patirti itin daug streso. Nuomos paslauga viską supaprastina, nes streso patiriama nedaug, el. parduotuvės paleidimas trunka 2 darbo dienas, ir, kaip jau minėta, kainuoja 468 litus per metus. Tai vienas iš tų mitų, kaip ir su įmonės steigimu – darant pačiam viskas atrodo košmariškai ilgai ir brangu, tačiau atidavus viską į profesionalų rankas sutaupomas laikas. O laikas – pinigai…

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts