Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

InternetasNamaiPrekybaStatybaVerslas

Nuo šiol norimo nekilnojamo turto kainą gali sužinoti kiekvienas

busto-kainosPlanuojate parduoti ar pirkti butą Vilniuje? Suprantama, kad visų pirmą Jūsų laukia vienas didžiausių galvos skausmų – teisinga bei konkurencinga rinkos kaina. Kaip ją nustatyti ir įvertinti butą? Šiuo klausimu Jums akimirksniu padės nauja paslauga uNTu.lt, kurios dėka savo buto vertę galite įvertinti vos kelių mygtukų paspaudimu, atsakę į keletą klausimų.

Kaip tai veikia? Labai paprastas atsakymas.  Įvedate savo (jei domina, galite sužinoti nekilnojamo turto kainą ir kaimyno ar kolegos, tik tereikia žinoti jo adresą) gyvenamosios gatvės pavadinimą, namo ir buto numerį. Spaudžiate „Toliau“ mygtuką ir prieš Jus – visą informacija apie šį nekilnojamą turtą:

  • Rajonas;
  • Adresas;
  • Bendras plotas;
  • Statybos metai;
  • Aukštas;
  • Kambarių skaičius.

Tuomet užtenka paspausti dar vieną mygtuką raudoname fone „Sužinoti kainą“. Užpildote savo duomenis  ir netrukus sulaukiate norimo būsto kainos įvertinimo. Iš karto kyla klausimas – tad kam kreiptis į nepriklausomus turto vertintojus, jeigu visa tai galime atlikti internetu. Nuraminsite ir informuosime, kad ši informacija yra konsultacinio pobūdžio, tai nėra oficialus ir tikrasis būsto įvertinimas. Galima daryti prielaidą, kad artimiausiu metu, tokios internetinės paslaugos vis labiau populiarės ir jų mastai augs. Kol kas yra galimybė sužinoti tik Vilniuje esančių objektų kainas, tačiau tuo tikrai nebus apsiribota. Jaučiamas klientų poreikis įsivertinti ne tik butus, tačiau domimasi ir namų, sodybų, žemės sklypų kainomis. Su sistema nuosekliai dirbama, todėl atnaujinimai jau „ne už kalnų“.

Kokiu būdu nustatoma nekilnojamo turto kaina naudojantis uNTu.lt? Informacija remiasi „Registrų centro“ turimais duomenimis. Jie turi visus duomenis apie butus, jų charakteristikas ir įvykusius paskutinius sandorius. Todėl galima gana tiksliai įvertinti buto vertę. Taip pat vertinant nekilnojamą turtą atsižvelgiama ir į kaimynystėje parduotų butų bendras tendencijas bei kainų augimą ar kritimą. Jei reikalingas kainos patikslinimas, padeda nekilnojamo turto vertintojas.

uNTu.lt svetainėje nėra pateikiamas oficialus nekilnojamojo turto vertinimas. Tačiau ši paslauga Jums padės preliminariai įvertinti buto kainą, jei planuojate į parduoti, pirkti ar keisti. Visuomet aktualu ir naudinga žinoti, kiek vertas Jūsų turimas būstas. Apskritai nekilnojamas turtas – tai puiki investicija, tad galite reguliariai sekti nekilnojamo turto kainas, jų kilimo/augimo tendencijas ir tokiu būdu papildomai uždirbti.

Tagged:

1 COMMENTS

  1. Labai gera sistema, bet tai o kodėl negalima sužinoti sklypų, namų kainų? Manau, ne tik butai daugumą domina, dėl to patarčiau kuo skubiau patobulinti jūsų sistemą, taip įgausite dar daugiau klientų.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts