Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

NamaiPaslaugos gyventojamsVerslas

fotosesija namuoseAsmeninės fotosesijos metu atsiskleis jūsų asmenybė. Kas jūs esate, kuo užsiimate, bei kas jums visų labiausiai patinka. Būtent tai ir sudaro asmeninės fotosesijos pagrindą. Galbūt dievinate miestą, kuriame gyvenate, todėl norite pasivaikščioti siauromis jo senamiesčio gatvelėmis. O galbūt esate gyvūnų mylėtojas, todėl norite kartu į fotosesiją pasiimti ir savo mylimą šuniuką ar katytę? Puiku – dėl to fotosesija taps dar autentiškesne ir jūs galėsite pilnai atsiskleisti.

Kur asmeninė fotosesija yra atliekama?

Galite pasirinkti fotosesiją savo namuose, mieste, gamtoje ar foto studijoje. Atvykęs į jūsų būstą, fotografas patars, kuriame kambaryje fotosesija atrodytų gražiausiai. Pats geriausias variantas įmanomas tuomet, kai išsirenkama erdvi vieta, kurioje nemažai natūralios dienos šviesos. Prisiminkite, kad natūrali dienos šviesa visuomet prideda šarmo nuotraukoms, tačiau turi būti tam tikras balansas – jeigu renkamasi atlikti fotosesiją vasaros viduryje, kuomet gausu saulės ir netgi skauda akis pažvelgus į dangų, tuomet reikia pasirinkti kokią nors pavėsinę – nuotraukos saulės įkarštyje neatrodys taip gražiai dėl gausybės aštrių kampų ir per ryškių spalvų.

Ypač nuostabi asmeninė fotosesija – kuomet išaušta rytas ir saulė dar tik pradeda tekėti. Taip pat, nuostabi fotosesija jūsų lauktų ir saulei besileidžiant. Nors daugelis žmonių įsivaizduoja, kad nuotraukos gražiausiai gautųsi puikiomis oro sąlygomis, tai nėra tiesa. Neretai pačios gražiausios nuotraukos išeina tuomet, kai lauke lyja, griaudėja griaustinis, o jūs permirkstate iki maksimumo. Nebijokite, jeigu į jus kreivai žiūri praeinantys žmonės – asmeninė fotosesija yra skirta paryškinti jūsų asmenybę, atskleisti charakterį, todėl ši fotosesija yra intymi ir unikali.

Kokius rūbus rinktis savo fotosesijai?

Prieš pasirinkdami kokią nors konkrečią spalvą, pagalvokite, kokią temą norėtumėte sukurti savo fotosesijoje. Dažnai būna taip, kad žmonės neapgalvoję pasirenka vienos spalvos drabužius – visi profesionalūs fotografai patartų, kad verta pasiruošti keletą skirtingų drabužių komplektų. Tuomet, pagal situaciją galėtumėte persirengti į labiau tinkamus. Nepatartina dėvėti drabužių su milžiniškais ir vienodais užrašais. Visuomet geriau išsirinkti solidesnius drabužius, geriausia, jeigu jie nėra vienspalviai, kadangi tuomet juos išeis priderinti prie daugybės skirtingų fotosesijos temų.

Be abejonės, prieš asmeninę fotosesiją svarbu atlikti tinkamą makiažą. Šis procesas paryškins pačius gražiausius jūsų veido bruožus. Nebijokite, jeigu kartais atrodytų, kad visažisto atliktas darbas yra per ryškus. Nuotraukose makiažas bus gerokai mažiau pastebimas – jis tiesiog paryškins tai, kas gražiausia.

Taigi, kas svarbiausia, norint tinkamai pasiruošti asmeninei fotosesijai? Visų pirma, turite išsirinkti jums tinkamiausią, visas sąlygas atitinkantį fotografą. Labai svarbu, kad jis turėtų pakankamai patirties ir profesionalumo, tad prieš rinkdamiesi, pasitikėkite ne tik žodžiu, tačiau taip pat peržvelkite jo darbus.

Kuomet išsirinksite fotografą, pasikalbėkite su juo apie tai, kaip jūsų asmeninė fotosesija turi atrodyti jūsų akimis – labai svarbu, kad suderintumėte bendrą tikslą ir viziją. Kitas svarbus dalykas – pasirūpinti tinkamais drabužiais, aprangos detalėmis, puikiu makiažu ir, be abejo, šukuosena. O jeigu fotosesijos dieną jaučiatės gana prastos nuotaikos, tuomet neverta savęs versti – verčiau perkelkite fotosesiją į kitą dieną, kadangi nuotraukose nuotaika puikiai pasimatys. Tikimės, jog šie asmeninės fotosesijos patarimai padės jums tinkamai pasiruošti.

Daugiau apie asmeninę fotosesiją paskaitykite Wikipedia.org tinklapyje.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts