Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

StraipsniaiSveikata ir grožis

suknelėsSakoma, kad pats moteriškiausias drabužis, gebantis labiausiai pabrėžti moteriškus privalumus, yra suknelės. Tai rūbas, kuris privalo kabėti kiekvienos moters spintoje. Tačiau kartu sutikdamos su tuo, jog kasdieninės suknelės geba papuošti moterį – drįstame pridėti, kad netinkamas jos pasirinkimas gali išvaizdą ir kiek sugadinti. Būtent todėl reikia atkreipti dėmesį į suknelių pasirinkimą. Tiksliai žinodamos, kaip galima paslėpti trūkumus ir tuo pačiu pabrėžti privalumus jums pavyks pasirinkti tokį drabužį, kurį dėvint visi atsisuks jums einant gatve. Juk kiekvienas maratonas gali būti lyg ėjimas podiumu.

Platūs pečiai. Dažniausiai su šia problema susiduria moterys, kurių galva vizualiai maža. Tokiu atveju pasirinkti reikia tokią suknelę, kuri rankovių vietoje neturi jokių papuošimų ar raukinukų. Kuo labiau prigludusi – tuo geriau. Tuo pačiu rekomenduojame pirkti įliemenuotą suknelę. Venkite petukų. Kuo rankovės bus ilgesnės – tuo pečiai vizualiai atrodys mažesni. Makadamia internetinėje prekybos vietoje galima rasti daug pasirinkimų, tad vizualiai pečius mažinanti suknutė – realus variantas.

Maža krūtinė. Šią bėdą išspręsti yra gana nesunku. Išsirinkite tokią suknelę, kuri krūtinės vietoje puošta įvairiausiais papuošimais, raukinukais ar žaviomis gėlytėmis. Ne tik estetiškai labai patrauklu, tačiau tuo pačiu dar ir krūtinė atrodys vizualiai didesnė. Tiesa, jei pasirinksite tokią suknelę, kurios viršus raštuotas, o apačią vienspalvė – vizualiai sumažinsite klubus ir padidinsite krūtinę.

Apkūnumas. Dažniausiai apkūnios moterys pasirenka sukneles – maišus. Prastas pasirinkimas, kadangi tokios suknės vizualiai dar labiau storina. Nesiūlome ir labai aptemptų. Šiuo atveju reikia įvertinti tai, kad stambios merginos dažniausiai turi didelę krūtinę, tad rekomenduojame ją pabrėžti. Pasirinkite tokį modelį, kur po krūtinę yra suraukimas.

Labai liekna figūra. Nustebtumėte sužinoję, kad ir labai lieknos merginos pergyvena dėl savo figūros. Tuomet pasirenkamos suknelės turėtų būti kiek laisvesnės, lengvai krentančios trikotažinės medžiagos.

Trumpos kojos. Suknelės gali vizualiai net prailginti kojas. Pasirinkite tokią, kurios „kritimas“ prasideda po krūtine. Žinoma, kuo trumpesnė, tuo kojos atrodys ilgesnės, tačiau su tuo nepersistenkite, nes galite atrodyti kvailai.

Labai didelė krūtinė. Jei kompleksuojate dėl savo krūtinės – suknelės jus išgelbės. Pasirinkite variantą su V formos iškirpte. Tuo pačiu pavyks šiek tiek jos parodyti, bet ne per daug ir vizualiai ji neatrodys labai didelė.

Platus liemuo. Kiekviena moteris trokšta turėti bitės liemenį, tačiau toli gražu ne visoms pavyksta pasiekti tokį rezultatą. Išeitis – įliemenuotos suknelės. Šiuo metu egzistuojantis pasirinkimas per daug nevaržo, dažniausiai ant liemens uždedamas platus diržas. Šio tipo suknelės padeda ne tik pabrėžti liemenį, tačiau tuo pačiu visą figūrą – į akis geriau kris krūtinė ir klubai.

Egzistuoja labai platus suknelių pasirinkimas. Deja, ne visos moterys žino, koks drabužėlis joms labiausiai tinka. Kaip jau minėjome, prastas pasirinkimas gali net pabloginti situaciją. Kuomet rinksitės suknelės atidžiai įvertinkite ir jų polinkį derėti su kitais drabužiais. Kartais netinkami bateliai ar aksesuarai net ir pačią gražiausią suknelę paverčia neskoninga. Pirmiausia ką jums rekomenduojame susižinoti, tai koks jūsų figūros tipas: obuolys, kriaušė, gitara… Pagal tai tikrai bus nesunku pasirinkti labiausiai jūsų figūrą pabrėžiantį modelį.

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts