Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Namai

Kai reikia švelnumo odai, kokius rankšluosčius pasirinkti?

rankšluosčiai

Mūsų  odai reikia švelnumo, rankšluostis tiesiogiai liečiasi prie  odos, todėl jo medžiaga  yra itin svarbi. Geriausiomis savybėmis pasižymi natūrali medvilnė namutekstile.lt, pagaminti gaminiai yra švelnūs, minkšti nesukelia alerginių reakcijų ir yra laidus orui. Jei norite itin šelnaus odai prisilietimo, rinkites kilpinio rašto gaminius. Šukuotesnės medvilnės rankšluosčiai savo paviršiumi tai pat atkartoja kilpinį  audinį, o kiekvienas jų plaušelis švelniai liečia odą sutraukdamas drėgmę. Rankšluosčiai iš natūralaus  pluošto  savo gerom savybėmis lenkia sintetinius gaminius. Be to, medvilnės, lino, ar kito natūralaus  pluošto gaminiai varijuoja spalvomis bei raštais. Turintiems jautrią ar į alergijas linkusią odą, o taip pat ir mažiems vaikams, rekomenduojama rinktis ekologiškus gaminius. Ekologiška medvilnė pasižymi puikia kokybe, ją lengva prižiūrėti: gaminius bus lengviau skalbti, greičiau džiūsta.

Kaip nusipirkti kokybišką rankšluostį?

Parduotuvėje renkantis rankšluostį  būtina žinoti, kuo skiriasi gaminio pluoštas ir kodėl? Didžiausias pasirinkimas – medvilninių rankšluosčių pasirinkimas. Medvilninio rankšluosčio kaina skiriasi dėl sunaudotos medvilnės  kiekio, kitaip tariant tankio. Jei gaminys turi daug ir tankių kilpelių, jis- kokybiškas, gerai sugeria drėgmę. Kuo tokių kilpų mažiau, tuo mažiau medvilnės sunaudota. Taigi toks rankšluostis bus  pigesnis. Gerokai pigesni, nei natūralūs medvilniniai yra maišyto pluošto rankšluosčiai, kuriuose yra tam tikras procentas poliesterio. Ko jo daugiau, tuo rankšluostis mažiau sugeria drėgmės, tuo jis pigesnis. Perkant bet kokį rankšluostį pirmiausia reikia išstudijuoti gaminio etikėtę. Jei joje parašyta, kad šį gaminį reikia skalbti, 30- 60 laipsnių temperatūroje, taip ir reikia daryti.

Linas – išskirtiniam pirkėjui

Išrankūs ir vertinantys kokybę pirkėjai renkasi ne tradicinius, o lininius, bambukų ar net techninių kanapių pluošto gaminius. Natūralaus lino rankšluostis gerai sugeria vandenį, šiurkštus, jis ne tik šluosto, bet ir masažuoja, neįsielektrina, nesukelia alergijos. Renkantiems ne šiurkštumą, o švelnumą patariama rinktis vadinamąjį švelnųjį liną- specialiai  apdorotą audinį, netenkantį šiurkštumo.

Bambuko pluošto- rankšluosčiai

Bambukų pluošto gaminiai- švelnūs, turi antibakterinių savybių, puikiai sugeria vandenį, greitai džiūsta. Parduotuvėje galima įsigyti ir maišyto pluošto rankšluosčių: bambukų pluoštas su kukurūzų pluoštu arba su medvilne.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts