Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

DarbasFinansaiInternetasKelionėsStraipsniaiVerslas

Pateiksime instrukciją, kaip apsidrausti Adraudimas.lt automobilio draudimo internetu puslapyje. Pirmiausiai užpildome draudimo klausimų anketą. Suvedame valstybinį numerį, tai trys raidės ir trys skaičiai. Pagal šiuos duomenis iš regitros sužinosime visą informaciją apie Jūsų automobilį, tai automobilio markę, modelį, variklio tūrį, kubatūrą, kėbulo numerį ir t.t. Taigi labai patogu pateikiate tik valstybinį numerį ir nereikia pildyti jokių duomenų apie automobilį. Toliau kitas svarbus duomuo, tai asmens kodas. Užtenka įvesti asmens kodą ir nereiks pildyti jokių kitų duomenų apie Jus patį,  mes iš registrų centro gausime Jūsų vardą, pavardę, adresą, amžių ir drausmingumą arba nedrausmingumą, t.y. ar esate anksčiau turėję eismo įvykių ar kiek ilgai draudžiatės ir esat drausmingas, nuo to labai priklausys draudimo įmoka. Dar pasiklausiame savininko vairavimo stažo, nes ne visų vairuotojų vairavimo stažą gauname iš registrų centro. Kuo vairavimo stažas didesnis, tuo draudimas pigesnis. Tačiau atsiminti reikia tai, kad vairavimo stažas skaičiuojamas tik nuo privalomo draudimo įvedimo t.y. 2002 m. Dar pažymime varnele jei vairuos jaunesnis už savininką vairuotojas ir įrašome, koks jo amžius ir stažas. Pažymime ar automobilis bus eksploatuojamas tik Lietuvoje ar Europoje, pastaruoju variantu Jums bus atspausdinta žalia korta. Kurią beje atsiunčiame kurjeriu. Galiausiai pasirenkama draudimo trukmė ir nurodomi kontaktiniai duomenys telefonas ir elektroninis paštas, jų pagalba susisieksime ir pateiksime pasiūlymą. Užpildę visus duomenis galime siųsti užklausą. Sėkmingai išsiuntus užklausą, matysime patvirtinimo pranešimą.

Toliau tikriname elektroninį paštą ten rasime draudimo pasiūlymus suskaičiuotus 7 draudimo kompanijose. Laiško temoje visada būna pateiktas pigiausias draudimo pasiūlymas, bet jūs visada turite teisę rinktis. Išsirinkite Jums patraukliausią  pasiūlymą ir atrašykite į laišką nuo kada turi galioti draudimas.

Gavę jūsų laišką, mes išrašome drausimo polisą ir atsiunčiame Jums sąskaitą. Sąskaita visada būna tos draudimo kompanijos, kurios draudimo pasiūlymą  Jūs pasirinkote, t.y. mokėsite tiesiai kompanijai. Galite apmokėti per internetinę  bankininkystę pagal pateiktus nurodymus arba galite atsispausdinti kvitą ir eiti tiesiai į banką.

Kai tik apmokėsite, mes Jums elektroniniu paštu išsiųsime draudimo liudijimą, draudimo sutartį. Juos atsispausdinsite ir turėsite pilnai galiojantį draudimą. Jeigu užsisakėte draudimą su žalia korta, tai mes žalią kortelę atsiųsime Jums nemokamai kurjeriu tiesiai į namus. Taigi taip paprastai ir taupiai galite gauti net 7 draudimo kompanijų draudimo pasiūlymus ir net neišeidami iš namų išsirašyti draudimo sutartį.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts