Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos versluiVerslas

imoniu pardavimasĮmonės pardavimas yra netradicinė paslauga. Juk ne batus kam nors pasiūlyti įsigyti norime. Parduodamos įmonės dėl įvairiausių priežasčių, o pats procesas nėra toks sudėtingas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Sutvarkyta dokumentacija

Imoniu pardavimas yra ne tik įmonės savininko teisių perleidimas, tačiau ir perdavimas įmonės reputacijos, prekinio ženklo. Praktiškai visuomet naujai isteigtu imoniu pardavimas yra sudėtingesnis ir dažniausiai gautas pardavėjo pelnas – mažesnis. Nepaisant to, kad imoniu pirkimas išgelbėja nuo įmonės registracijos procedūrų, įstatinio kapitalo formavimo, pirmųjų klientų paieškos.

Pats populiariausias uab pirkimas pardavimas. Jo, kaip ir kitoms juridinėms formoms, sandoriui būtina sutvarkyta dokumentacija. VMI labai įtariai žiūri į veiklos nevykdančių įmonių pardavimą. Todėl sutvarkyti dokumentai padės išvengti nesusipratimų.

Tvarkinga buhalterinė apskaita

Verta pripažinti, kad parduodamos uab dažnai yra dėl finansinių sunkumų, tačiau būtent jų pirkėjas išspręsti padėti ir negali. Pirkimo – pardavimo sandorio metu yra vertinama įmonės vertė ir tikrinama buhalterija. Todėl imoniu pardavimas atliekamas pateikus visas finansines ataskaitas.

Teisingas kainos įvertinimas

Sandorio vertei visiškai įtakos neturi įmonės dydis. Visiškai nesvaru ar svarstoma imoniu pardavimas vilniuje, uab pardavimas klaipedoje ar imoniu pardavimas kaune galimybė. Svarbu yra prekinio ženklo žinomumas, pirkėjų skaičius, metinės pajamos ir apyvarta. Kartais tereikia puikios idėjos. Todėl pelningas įmonės pardavimas yra beveik kiekvieno startuolio svajonė.

Todėl visuomet nauju uab pardavimas yra už žemesnę kainą, nei jau daugelį metų sėkmingai veikiančių. Tuo tarpu, nevykdančios veiklos arba turinčių prastą kredito istoriją imoniu pardavimas yra komplikuotesnis.

Pirkėjų paieška

Turėtų imoniu pardavimas vykti įvertinus, kad naujieji įmonės savininkai nesirūpins verslo istorijos ar prekinio ženklo, klientų išsaugojimu.

Klientų paieška gana varginantis dalykas. Čia geriausia kreiptis pas specialistus. Profesionalų komanda pasirūpins sėkmingu įmonės perleidimu ir tinkamu atsiskaitymu, t.y. Jūs galite likti įmonė dirbti kaip samdomas darbuotojas arba akcininkas.

Be to su Jų pagalba bus žymiai lengviau surasti pirkėją arba susitarti dėl įmonės pardavimo užsieniečiui. Specialistas padės aptarti pardavimo sąlygas, likusios dirbti komandos galimą kaitą.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts