Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Finansai

paskolos su užstatuPatogus ir lankstus paskolų suteikimas palengvina daugelį finansinių klausimų ir leidžia priimti finansiškai naudingus sprendimas. Jei jums reikalinga didesnė suma, nei gali pasiūlyti vartojamasis kreditas, jūsų lūkesčius atitiks paskolos su užstatu. Tiesa, norint gauti didesnę paskolą, reikės įkėisti turtą. Primename, kad invidualiu atveju būtina pasitarti su kvalifikuotais finansų specialistais.

Paskolos su užstatu privalumai

Pasirašę paskolos su užstatu sutartį, įgaunate didesnį kreditoriaus pasitikėjimą, tai reiškia, kad galima kalbėti apie didesnę tikimybę, kad kreditorius patenkins jūsų prašymą gauti paskolą, be to, paprastai šiuo atveju kalbama apie mažesnes palūkanas. Primename, kad gavę paskolą, jūs neprarandate nuosavybės teisės į turtą.

Ilgalaikė paskola paprastai naudojama būsto remontui arba technikos, pvz., automobilio, įsigijimui. Neretai – ir investicijoms į verslą. Iš tiesų, paskolos su turto įkeitimu leidžia gauti finansavimą praktiškai bet kokiems finansiniams poreikiams. Kad priimtumėte optimalų sprendimą, pasidomėkite kredito įmonių teikiamais pasiūlymais, palūkanų normomis ir dydžiais. Šiandien kreditoriai suteikia nuo kelių iki keliasdešimties tūkstančių eurų paskolą, o paskolos grąžinimo terminas siekia iki 20 metų.

Paskolų tipai

Išskiriamos dvi paskolų su užstatu rūšys: asmeninė ilgalaikė paskola ir ilgalaikė paskola šeimai. Pirmojo tipo paskola skirta vieno fizinio asmens individualiems poreikiams, pvz., automobilio pirkimui, investicijoms, būsto remontui ir t. t. Ši paskola suteikiama sutuoktinio neturinčiam arba povedybinę sutartį pasirašiusiam asmeniui. Ilgalaikė paskola šeimai skirta šeimos poreikių tenkinimui, pvz., šeimos verslo pradžiai ar plėtrai, technikos ar patalpų įsigijimui, buities gerinimui, remontui ir t. t.

Priimkite racionaliausią sprendimą

Kad išvengtumėte finansinių nesklandumų ir būtumėte tikri priimto sprendimo pagrįstumu, rinkitės patikimą įmonę, kurioje jausitės saugūs. Pvz., Šeimos kredito unijos paskolų palūkanos atitinka taupančiųjų poreikius – palūkanų procentas nėra didelis, o paskolos išmokėjimui suteikiamas ilgalaikis terminas. Jei nuspręsite pasiskolintus pinigus grąžinti anksčiau laiko, tai galėsite padaryti be jokių papildomų mokesčių. Svarbus niuansas – paskolos suteikimo svarstymo terminas. Šeimos kredito unija sprendimą dėl paskolos išdavimo priima per 1–2 darbo dienas. Jums tereikia pateikti asmens dokumento kopiją, užpildyti prašymo formą paskolos gavimui ir sutikimą dėl asmeninių duomenų tvarkymo. Kredito unijai reikės pateikti ir laidavimo paraišką, į kurią atsižvelgiant bus priimtas galutinis sprendimas. Primename, kad neatsakingas pinigų skolinimasis gali tapti sunkių finansinių nuostolių priežastimi, todėl gerai pagalvokite, ar galėsite laiku mokėti nustatyto dydžio įmokas, o pinigų grąžinimas nesukels finansinių bėdų.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts