Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

IT

Nešiojami kompiuteriaiSiekiant, kad įsigyta technikos priemonės jums ilgai tarnautų – reikia nepagailėti pinigų ir pasirinkti tokį variantą, kuris tikrai būtų kokybiškas. Visgi, nešiojami kompiuteriai jums kur kas ilgiau tarnaus, jeigu tinkamai juos prižiūrėsite. Tai būtina sąlyga galinti garantuoti kur kas ilgesnį prietaiso naujumą. Juolab, priežiūra nėra labai sudėtinga ar reikalaujanti daug papildomų investicijų. Kelios minutės per savaitę gali prailginti kompiuterio gyvavimą net keliais metais.

Nuolatos valykite klaviatūrą. Nešiojamų kompiuterių klaviatūroje, kaip ir stacionarių – labai gretai susikaupia dulkės, kurias išvalyti nėra labai paprasta. Juolab, retas mūsų susimąsto, kad klaviatūrą reikia valyti apskritai. Taigi, viską galima padaryti paprasčiausiai pasiėmus skudurėlį ir juo lengvais judesiais valyti tarpelius. Vos skuduriuką sušlapinkite tokiu atveju, jeigu dulkių yra labai daug. Tiesa, puikus variantas – siurbliukas. Žinoma, tokiu atveju reikia turėti gerą antgalį, kurio pagalba būtų galima susiurbti visas dulkes.

Valykite ekraną. Ekrano priežiūra lygiai tokia pat svarbi, kaip ir klaviatūros. Nepamirškite pačios pagrindinės taisyklės – jokiu būdu negalima valyti ekrano, jeigu nešiojami kompiuteriai yra įjungti. Pirmiausia išjunkite, o tik paskui kibkite į darbą. Valykite su paprastu ir vos drėgnu skudurėliu. Prekybos vietose galima įsigyti specialių priemonių, kurios padės net ir sunkiai nuvalomas dėmes pašalinti nuo kompiuterio ekrano.

Prižiūrėkite visą kompiuterį. Nešiojami kompiuteriai turi būti valomi tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Nelaukite, kol prisikaups riebalų ar net dulkių, kurias paskui gali būti sunku išvalyti. Vėlgi, valyti galima su paprasčiausiu drėgnu skudurėliu. Tiesa, labai geras pasirinkimas yra ir specialios priemonės, kurios padeda net ir labai susidėvėjusį kompiuterį visiškai prikelti naujam gyvenimui. Taip pat gera priemonė – soda. Tačiau ja valyti rekomenduojama tik tas priemones, kurios turi labai giliai įsisenėjusias dėmes.

Nešiojami kompiuteriai nereikalauja labai didelės priežiūros, tačiau jeigu per savaitę jiems skirsite bent kelias minutes – pasieksite labai daug. Svarbiausia nepadauginti vandens, kad prietaisas nesugestų.

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts