Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos gyventojamsVerslas
paskola

Didesnėmis ar mažesnėmis paskolomis yra tekę pasinaudoti dažnam Lietuvos gyventojui. Ir iš tiesų, puiku, kad susidūrę su finansiniais sunkumais ar atsiradus nenumatytoms išlaidoms, galime greitai ir paprastai pasiskolinti reikiamą sumą. Gerai, kuomet paskolos grąžinimo laikotarpis būna sklandus ir paskola grąžinama laiku. Tačiau jei paskola laiku negrąžinama arba žmogus turi kelias paskolas,  skolininkas gali turėti  nemenkų nemalonumų. Tokiais atvejais verta apsvarstyti paskolų refinansavimą. Kas yra refinansavimo paslauga ? Atsakysime į šį ir keletą kitų klausimų.

  • Kas tai?

Paprastai tariant, paskolų refinansavimas – tai turimų paskolų ar kreditų perkėlimas kitam kreditoriui. Refinansavimo įmonė išduoda paskolą, kuri naudojama ankstesnėms paskoloms  dengti.

  • Kelioms paskoloms galima gauti refinansavimą?

Jei žmogus turi kelias negrąžintas paskolas, svarstoma galimybė dengti jas visas. Sprendimas dėl dengiamų paskolų sumos priimamas atsižvelgiant į žmogaus pajamas, finansinius įsipareigojimus, užstato  galimybę ir kitas aplinkybes.

  • Ar keičiasi palūkanos?

Atsakymas į šį klausimą vienareikšmiškas – taip, pasinaudojus refinansavimu palūkanos keičiasi. Ypač jei refinansuojamos kelios paskolos, o naująją paskolą sudaro bendra suma, refinansavimo palūkanos dažnu atveju būna žymiai mažesnės.

  • Kas gali pasinaudoti refinansavimo paslauga?

Galimybės pasinaudoti refinansavimu sąlygas nustato šias paslaugas teikiančios įmonės. Visais atvejais, pasinaudoti šiomis paslaugomis gali pilnamečiai Lietuvos piliečiai. Taip pat gali būti taikomos kitos sąlygos, tokios kaip nustatytas darbo stažo laikotarpis, minimalios pajamos ir pan.

  • Ar refinansavimui gauti reikalingas užstatas?

Paskolų refinansavimu galima pasinaudoti ir be materialinių vertybių įkeitimo. Tačiau jei reikalinga itin didelė refinansavimo suma, tikriausiai be užstato ją gauti bus sunku.

Tai pagrindinė informacija apie refinansavimą. Svarstantiems pasinaudoti šiomis paslaugomis, geriausia kreiptis į refinansavimo įmonę, kuri įvertins situaciją ir pasiūlys priimtiniausią problemos sprendimo būdą.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts