Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Sveikata ir grožis
prp

PRP procedūra – tai odos jauninimui skirta procedūra, kartais dar vadinama plazmoliftingu arba tiesiog PRP terapija. Pats trumpinys yra kilęs iš anglų kalbos platelet-rich plasma, kas reiškia „trombocitais praturtinta plazma“. Dažniausiai grožio industrijoje atliekama veido ar, tam tikrais atvejais, galvos odai, tačiau iš esmės ją galima taikyti bet kuriai kūno vietai.

PRP procedūra atlieka tiek gydymo, tiek estetinį vaidmenį, priklausomai nuo to, kokia yra problema. Tai visiškai saugi, kai kuriems gal keik bauginanti, tačiau jokių atmetimo reakcijų nesukelianti procedūra. Procedūrai atlikti, naudojamas to paties asmens kraujas, iš kurio išskiriamas trombocitų koncentratas ir sušvirkščiamas į tas vietas, kurias reikia „atitaisyti“.

Labiausiai ši procedūra patraukli dėl to, kad tai iš tiesų viena efektyviausių procedūrų, nekalbant apie plastines operacijas chirurginiu būdu. Plazmoliftingas padeda atsikratyti raukšlių, jas tiesiog išlyginant ir atkuria odos stangrumą. Šiuo būdu taip pat galima sumažinti odos poras ar randelių matomumą, panaikinti pigmentines dėmes https://gpklinika.lt/prp/. Puikiai tinka atstatyti odos drėgmės balansą, net atsikratyti celiulito.

Prieš šią procedūrą iš žmogaus, kuriam bus atliekama procedūra, paimamas nedidelis kiekis jo kraujo. Iki šios procedūros rekomenduojama bent dvi paras nevartoti alkoholio, išgerti kuo daugiau vandens, kad būtų pašalinami toksinai. Tuomet paimtas kraujas specialaus aparato pagalba išskiriamas į skirtingus komponentus, o išgautas trombocitų koncentratas sušvirkščiamas į odą.

Trombocitai skatina odos regeneraciją, aktyvuoja kamienines ląsteles, stabdo senėjimo procesus, todėl jau po procedūros, praėjus gijimo laikotarpiui, matomi rezultatai. Priklausomai nuo to, kokia išgaunamų trombocitų koncentracija, procedūrų kartojimo dažnumas gali skirtis. Kuo koncentratas didesnis, tuo procedūras reikės atlikti rečiau. Tačiau paprastai, pirmą ciklą rekomenduojama atlikti kas savaitę-dvi, vėliau – kartą arba du kartus per metus.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts