Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

NamaiStatyba

LaumansKeraminės čerpės dar gali būti vadinamos molinės arba klinkerinės. Kiekvienas statantis namą anksčiau ar vėliau prieis prie namo stogo. Juk būna įvairių stogo dangų – nuo bituminių čerpių iki metalinių ar keraminių. Kodėl šiandien verta rinktis būtent keramines čerpes?

Keraminės čerpės būna įvairiausių paviršių: banguotos, lygios, žvyninės, įgaubtos arba įvairių tekstūrų paviršių – nuo matinių iki blizgių- glazūruotos. Keraminių čerpių atspalvių ir tekstūrų kiekvieno gamintojo spektre yra šimtai, kiekvienas gamintojas turi savitą čerpių stilistiką ir dizainą. Pavyzdžiui, Laumans čerpės pasižymi blizgia glazūra ir ryškiomis spalvomis. Tad visada galite pasirinkti Jūsų namo eksterjerui tinkamiausias čerpes.

Čerpių matmenys gali varijuoti – nuo didelių iki mažų, į vieną kvadratinį metrą gali tilpti nuo 10 iki net 70 čerpių! Pagal dydį skirtingos čerpės tiks tiek mažoms pavėsinėms, tiek gyvenamiesiems namams.

Keraminės čerpės populiarios, nes jų išvaizda patraukli, o gyventi jomis dengtame name itin patogu. Be to, jos gerai sugeria garsą – o štai metalinės stogo dangos yra itin triukšmingos.

Taip pat žavi keraminių čerpių ilgaamžiškumas, jo lengvai ir greitai montuojamos. Keraminės čerpės yra itin atsparios aplinkos svyravimams – karščiui, šalčiui, drėgmei. Šios čerpės  gaminamos iš brandinto, vėliau sumalto, išspausto ir galiausiai degto molio. Skirtingi gamintojai savaip nusistato molio riebumą, dalelių smulkumą ir kitus čerpių gaminimo aspektus, todėl, Kiekvieno gamintojo produktas – unikalus. Tai minėti Laumans ne ką prastesni už Creaton, tačiau abu gamintojai yra itin aukštai vertinami.

Konstruojant stogą, atsižvelgiama į bendrai jam tenkančią apkrovą: svarbu sniego svoris, stogo konstrukcijų svoris, vėjo stiprumas ir kiti aspektai. Tačiau aukštos kokybės čerpės be vargo atlaiko šiuos faktorius ir tarnauja ne vieną dešimtį metų.

Keraminės čerpės yra geriausias pasirinkimas bet kokiam namui – jas priderinsite ir modernios architektūros statiniui. Čerpės yra natūralios, todėl namų oras nuolatos pamažu filtruosis, taip pat čerpės sugeria radiaciją, garsą, yra atsparios ugniai. Pasirinkite gerai įvertinto gamintojo čerpes ir džiaukitės tvirtu bei ekologišku stogu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts